Kategorie

  • Allani
  • /
  • W stylu gwiazdy
  • /
  • Janoszek w sukience, którą będziesz chciała włożyć na wesele. Efekt „wow” gwarantowany

Janoszek w sukience, którą będziesz chciała włożyć na wesele. Efekt „wow” gwarantowany

Choć w wielu aspektach ciężko uznać Natalię Janoszek za wzór do naśladowania, to w kwestii mody powoli zaczyna wyrabiać sobie uznanie. Ostatnio aktorka pokazała się w sukience, która szybko przyciągnęła uwagę Polek. Będzie idealna na wesele.  

Czy kariera aktorska Natalii Janoszek po wyjaśnieniu przez Krzysztofa Stanowskiego legnie w gruzach? Trudno powiedzieć. Jednak aktorka zdaje się chcieć zabezpieczyć przez ewentualną klęską zawodową i postanawia spróbować swoich sił jako modowa influencerka. Naszym zdaniem od tego powinna zacząć, bo znajdowanie odzieżowych perełek wychodzi jej o wiele lepiej niż zdobywanie ról w bollywoodzkich produkcjach.

Janoszek pokazała się ostatnio na swoim Instagram Stories w obłędnej sukience, która zdaje się jedyną słuszną opcją na wesele. Przegrzebałyśmy cały internet w poszukiwaniu podobnej.

Janoszek chwali się sukienką. Już widzimy ją na weselnym parkiecie

Zamiast sukienek obwieszonych cekinami i zdobionymi złotymi tłoczeniami, Natalia Janoszek stawia na kreacje, które bardziej niż gwiazdę Bollywood zrobią z niej mieszkankę słonecznego Los Angeles. To dopiero przemiana. Aktorka zaprezentowała się ostatnio w kremowej sukience w pastelowe kwiaty, czym udowodniła, że czasami mniej znaczy więcej, a subtelność i prostota potrafią zrobić równie wielkie wrażenie, co przepych i blask.

Na pochwałę zasługuje tutaj też fason sukienki, który będzie strzałem w dziesiątkę na wesele. Rozkloszowany dół będzie pięknie układał się w tańcu i zapewni swobodę na parkiecie, gorsetowa góra natomiast idealnie wpisuje się w panujące trendy i nadaje całości renesansowej romantyczności. Niezależnie jednak od tego, jaki krój kreacji wybrałaby Janoszek, subtelny, dziewczęcy wzór i tak zapewniłby jej efekt wow. W końcu kwiaty to weselne pewniaki, które obronią się zawsze.  

Przykładem tego jest też Izabela Macudzińska, która również poszła w stronę delikatnego, pastelowego printu, jednak fason jej sukienki jest bardziej dopasowany i podkreślający sylwetkę. Odważny krój wraz z dziewczęcym wzorem stworzyły pewnego rodzaju balans między kobiecą śmiałością i dziewczęcym romantyzmem.

Źródło zdjęcia na okładce: Instagram, autorka: Natalia Janoszek (@nataliajanoszek)

Więcej sukienek w kwiaty w stylu Janoszek znajdziesz w Domodi.pl