Kategorie

Meghan Markle

Takt, opanowanie, nienaganne maniery – o kim mowa?

Poznaj kobiety z klasą! Nienaganne maniery, uprzejmość i niewymuszona elegancja – moglibyśmy dodać tu jeszcze wiele cech, ale to właśnie te czynniki łączą bohaterki naszego artykułu.  

Kate Middleton

Wiele Brytyjek powtarza, że jest godną następczynią Lady D. Całe społeczeństwo może się z nią utożsamiać, a to za sprawą aury, jaką wokół siebie roztacza. Zawsze skromna, ze szczerym uśmiechem (podobno wg reporterów to właśnie dzięki niemu zawsze doskonale wychodzi na zdjęciach), sprawia wrażenie, że zna się ją od zawsze. Jeszcze przed zaręczynami wzbudzała wiele emocji. Większość osób była zgodna, że posiada duże wyczucie stylu i umiejętnie łączy tańsze dodatki z sieciówek z kreacjami od projektantów. Niezaprzeczalnie zasłużyła na miano brytyjskiej ikony stylu.

Kate wearing Lela Rose. #katemiddleton #royaltouraus

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Kate Middleton (@hrhcatherinemiddleton) 26 Kwi, 2014 o 12:25 PDT

Meghan Markle

Kobietę z klasą wyróżnia nie tylko wdzięk i elegancja, ale również empatia i wrażliwość na cierpienie innych. Meghan Markle, amerykańska aktorka szerszej publiczności znana jako Rachel Zahne z serialu ,,Suits”, doskonale o tym wie. Na jej Instagramie możemy zobaczyć, że z wielkim zaangażowaniem uczestniczy w akcjach charytatywnych, a w tym roku została ambasadorem dobroczynnej organizacji World Vision Canada. Na co dzień Meghan wybiera skromne trapezowe sukienki, ołówkowe spódnice i doskonale dopasowane topy. Jest również fanką trenczy Burberry. Swoim strojem udowadnia, że kobieta i szpilki to połączenie doskonałe.

Sarah Rafferty

Ta ruda piękność to koleżanka po fachu Meghan Markle. Razem występują w serialu ,,Suits”, gdzie Sarah wciela się w postać ekscentrycznej sekretarki Donny Paulsen. Sarah umiejętnie podkreśla swoją alabastrową cerę świetnie skrojonymi garsonkami i eleganckimi sukienkami, łącząc pozornie niepasujące do siebie faktury ubrań. Jej ulubionymi kolorami są soczysta zieleń i głęboka magenta. Media często porównują ją do Isly Fisher czy Amy Adams. My nie mamy jednak wątpliwości, że jest niepowtarzalna, a inni mogą uczyć się od niej naturalnego wdzięku.

Emma Watson

Fanom sagi ,,Harrego Pottera” znana jest głównie jako Hermiona Granger. Aktorka nie chciała jednak zostać gwiazdą jednej roli, dlatego do tej pory prężnie działa w branży filmowej. Znana z tego, że unika afer medialnych i ambitnie podchodzi do swojej pracy, zdobyła uznanie wśród reżyserów oraz rzeszę wiernych fanów. Emma aktywnie działa również w ramach walki o prawa kobiet, a jej wystąpienie w ramach akcji ONZ ,,He for She” wzbudziło ogromne zainteresowanie. Młoda aktorka to ważny głos w sprawach współczesnego feminizmu.

Fot.: Instagram