Kategorie

konkurs z marką Recman

KONKURS! Wygraj garnitur wraz z dodatkami

Masz dość przygotowań do ślubu? Chciałbyś już mieć to za sobą? Wspólnie z marką Recman przygotowaliśmy KONKURS właśnie dla Ciebie! Zgadnij, ile kosztuje strój Pana Młodego?

Przygotowujesz się właśnie do najważniejszego dnia w swoim życiu? A może Twój narzeczony ma problem ze skompletowaniem ślubnego stroju? Tak, znalezienie idealnego garnituru i dodatków, które leżą perfekcyjnie może spędzać sen z powiek. Zwłaszcza, jeśli jesteś mężczyzną który nie znosi zakupów, a długie godziny spędzone w sklepowej przymierzalni są dla Ciebie udręką. Dlatego przychodzimy Ci z pomocą! W naszym Konkursie organizowanym wspólnie z marką Reckman możesz wygrać dowolny garnitur z kolekcji, kamizelkę, koszulę, krawat lub muchę, poszetkę, pasek i stylowe obuwie! Ślubna stylizacja dopięta na ostatni guzik może być Twoja! Wystarczy, że odpowiesz na jedno proste pytanie: ile kosztuje kompletny strój Pana Młodego widoczny na zdjęciu?

konkurs wygraj kompletny strój pana młodego

Odpowiedzi na pytanie zostaw w komentarzu na fanpage’u Męski Styl . Uwaga! Możesz odpowiadać kilkakrotnie. Laureatem Konkursu zostanie osoba, która najtrafniej wyceni kompletny ślubny strój.

Szczegóły Konkursu i regulamin znajdziesz tutaj >>>

Powodzenia!!!

Napisz do autora: justyna.majerska@allani.pl

Wielbicielka mody, nie tylko współczesnej, ale i dawnej. Wolny czas najchętniej spędza przy maszynie do szycia, dzięki której urzeczywistnia swoje kostiumowe projekty. Lubi rowerowe wycieczki, literaturę historyczną i gorącą czekoladę.