Kategorie

  • Allani
  • /
  • News
  • /
  • Kontrowersje na najnowszym pokazie Macieja Zienia
Maciej Zień 2018

Kontrowersje na najnowszym pokazie Macieja Zienia

Piątkowy wieczór zgromadził mnóstwo celebrytek na jednym wydarzeniu. Maciej Zień zaprezentował swoją najnowszą kolekcję! Oj, było gorąco! Kto przybył na pokaz? Czy zdarzyły się jakieś kontrowersje? Sprawdźcie!

Maciej Zień zaskoczył wszystkich swoją nową kolekcją Under Pressure. Pokaz, który rozpoczął się z półtoragodzinnym opóźnieniem, przybyły oglądać tłumy gwiazd, co nas wcale nie dziwi – w końcu jest to jeden z ulubionych projektantów polskich celebrytów. Nie mogło zabraknąć oryginalnych stylizacji na ściance oraz spektakularnego show.

Gwiazdy na pokazie Macieja Zienia

Pokazy polskich projektantów to dobra okazja, aby lansować się na ściance. Tak było i tym razem! Popularne polskie gwiazdy w większości zaskoczyły udanymi stylizacjami. Małgorzata Kożuchowska postawiła na elegancką sukienkę w drobny print. Przebiła ją jednak koleżanka po fachu — naprawdę rzadko mamy okazję oglądać Maję Ostaszewską w tak seksownym wydaniu. Aktorka pojawiła się bowiem z bordowej sukni maxi ze sporym dekoltem i narzuconą na ramiona marynarką. Na podobną stylizację zdecydowała się również Aneta Kręglicka: pastelowa kreacja i zielony płaszcz współgrały z delikatną urodą modelki.

Agnieszka Dygant oszołomiła wszystkich swoją białą kopertową sukienką, choć naszym zdaniem, srebrne kozaki nieco popsuły efekt. Karolina Szostak, pomimo ascetycznego fasonu i głębokiej czerni, prezentowała się wyjątkowo ponętnie. Jednak największą gwiazdą wieczoru okazała się Sandra Kubicka. Modelka szokowała na ściance śmiałym outfitem — pokazała się bowiem w rozpiętej marynarce, pod którą nie założyła bielizny. Wszyscy mogli więc podziwiać biust gwiazdy w pełnej krasie. 

Maciej Zień szokuje

Powyżej możecie zobaczyć transmisję z pokazu. Naga Kasia Warnke pojawia się od 42:14.

Jeśli nada jest Wam mało nagości, przygotujcie się na więcej. Wdzięki gwiazd mogliśmy bowiem podziwiać nie tylko na ściance, ale również w trakcie pokazu. Maciej Zień zaprosił do prezentacji swojej kolekcji Katarzynę Warnke — swoją muzę. Aktorka pojawiła się na wybiegu zupełnie… nago! Dopiero w trakcie show była powoli ubierana przez projektanta. Ten swoisty performance wzbogaciły efekty świetlne, przez co nagie ciało gwiazdy nie wydawało się zbyt wulgarne. Aktorka była dumna ze swojego udziału w pokazie i, jak sama przyznała, było to dla niej wyzwalające doświadczenie.

Kreacje w stylu gwiazd:

Fot.: Eastnews, facebook @maciej.zien

Napisz do autora: justyna.majerska@allani.pl

Wielbicielka mody, nie tylko współczesnej, ale i dawnej. Wolny czas najchętniej spędza przy maszynie do szycia, dzięki której urzeczywistnia swoje kostiumowe projekty. Lubi rowerowe wycieczki, literaturę historyczną i gorącą czekoladę.