Kategorie

  • Allani
  • /
  • Gwiazdy
  • /
  • Macudzińska wystroiła się do zdjęcia. Fanki: „Jestem na nie”

Macudzińska wystroiła się do zdjęcia. Fanki: „Jestem na nie”

W kwestii gustu i modowego stylu wszyscy się różnimy  do jednych kreacji nam bliżej, a inne z góry negujemy. Tym razem za oryginalny styl i nietypową stylizację oberwało się Izabeli Macudzińskiej. Zobacz, co zadziało się w komentarzach pod jej postem. 

Izabela Macudzińska to dość kontrowersyjna postać w polskim show-biznesie. A to wszystko za sprawą jej bardzo unikalnego stylu. Celebrytka preferuje mocny makijaż i bardzo wyraziste stylizacje, które podkreślają kobiecość. Dla niektórych są one jednak zbyt ekstrawaganckie i naprawdę… ludzie nie szczędzą krytyki w komentarzach pod jej postami na Instagramie. Jaka stylizacja Macudzińskiej wywołała ostatnio prawdziwą burzę i co uważa o niej nasza stylistka? Dowiedzmy się. 

Zobacz też: Elegantki przerzuciły się na „brzydkie” buty. Noszą je do wszystkiego

Macudzińska kocha ekstrawagancję. Jej styl nie spodoba się każdemu  

W najnowszym wpisie na Instagramie Macudzińska zaprezentowała się w odważnej, ekstrawaganckiej stylizacji, która z pewnością przyciągnęła uwagę wszystkich obserwujących jej profil. Zdecydowanie nie jest to kreacja dla każdego – odważne kroje, nietypowe kształty i wyraziste buty sprawiły, że niektórzy fani celebrytki byli w szoku i postanowili podzielić się swoim niepochlebnym zdaniem w komentarzach.

„Matko, nie poznałam”,

„Jestem na nie”,

„Teraz to pani poleciała na grubo”

to tylko trzy z wielu komentarzy, które pojawiły się pod jej postem. Oprócz nich znalazło się jednak jeszcze więcej takich, w których fani Macudzińskiej wyrażają swój zachwyt nad jej oryginalną stylówką.

Co sądzi o tym wszystkim nasza stylistka? Cóż, dzielenie się w sieci stylizacjami, które daleko odbiegają od tych standardowych, potrafi wzbudzić niemałe poruszenie. Nie raz widziałyśmy zresztą masę hejterskich komentarzy pod postami różnych celebrytek. Tym razem jednak muszę przyznać, że mimo iż pod postem Macudzińskiej pojawiły się głosy krytyki, to nie były one znacznie uderzające w samą jej postać, a raczej w kreację, a to… naprawdę dobry znak.

To tylko pokazuje, że coraz lepiej radzimy sobie z oddzielaniem osobowości człowieka od tego, na jaki styl ubioru stawia. Macudzińska łamie te konwenanse i pokazuje, że jej indywidualny gust ma dla niej dużo wyższą wartość niż głosy nieprzychylnych jej osób. Pomimo, że te nadal się pojawiają, celebrytka zgromadziła przy sobie grono wiernych obserwatorów, którzy kochają ją ze jej oryginalny styl.

Czy to jest jednak recepta na sukces w oczach wszystkich? Z pewnością nie. Dla Macudzińskiej najważniejsze jest wyrażenie siebie poprzez modę i sztukę, nawet jeśli oznacza to narażenie się na krytykę. Takie wartości coraz bardziej cenimy we współczesnym świecie.

Lubisz ekstrawagancki styl? Świetnie. A może wolisz ponadczasową klasykę? Nadal świetnie. Pamiętajmy, że to ubrania są dla nas, a nie my dla nich. Odkrywajmy swój unikalny styl i przełamujmy konwenanse – to idealny czas, by nieco poeksperymentować ze swoją szafą i skonfrontować się z modowym gustem, który reprezentujemy na co dzień. Może przyszedł czas na zmiany?

Źródło zdjęcia na okładce: Instagram, autorka: Izabela Macudzińska-Borowiak

Elementy garderoby w stylu Macudzińskiej znajdziesz na Allani.pl