Kategorie

  • Allani
  • /
  • Męski styl
  • /
  • Modne fryzury męskie na jesień 2023. Te cięcia warto rozważyć w tym sezonie
Modne fryzury męskie na jesień 2023 to połączenie powrotu do dawnych lat z ekstrawagancją

Modne fryzury męskie na jesień 2023. Te cięcia warto rozważyć w tym sezonie

Modne fryzury męskie na jesień 2023 udowadniają, że prostota powoli odchodzi w zapomnienie. Zamiast niej do gry wkraczają nowoczesne wersje kultowych cięć i szaleństwa na głowie, dzięki którym wyróżnisz się z tłumu. Jeśli jesteś ciekawy, jakie są najmodniejsze męskie fryzury w tym sezonie, to koniecznie sprawdź nasz przegląd topowych propozycji na nadchodzącą jesień 2023. 

Jakie są modne fryzury męskie? Bierzemy pod lupę trendy na jesień 2023  

Jakie są modne fryzury męskie na jesień 2023? Już teraz możemy ci obiecać, że nie będziesz narzekać na nudę, a wręcz przeciwnie. W trakcie nadchodzących miesięcy na topie będą przede wszystkim modne fryzury męskie z grzywką i te w stylu Leonardo DiCaprio. Równie dobrym pomysłem są zaczesane na gładko włosy, a jeśli wolisz artystyczny nieład – postawienie na maksymalną teksturę. 

Poniżej znajdziesz najlepsze fryzury męskie na jesień 2023. Bez względu na to, którą z nich wybierzesz – warto mieć pod ręką >>kosmetyki<<, które pomogą ci w codziennej stylizacji włosów. 

Zobacz też: Jeszcze nie jest za późno na przetestowanie tych fryzur męskich na dłuższe włosy 

Hit jesieni 2023? Modne fryzury męskie z grzywką. Zobacz, jak lansują je trendsetterzy  

Najmodniejsze męskie fryzury w tym sezonie to te z grzywką. Jesienią 2023 masz do wyboru kilka opcji. Pierwsza z nich to duet loków i dłuższych włosów zaczesanych do przodu. Etro postawiło na tzw. wet look, jednak możesz śmiało zrezygnować z mokrego efektu na rzecz artystycznego nieładu. 

Ciekawym pomysłem są modne fryzury męskie z prostą grzywką. To nowoczesna odsłona cięcia na grzybka, którą możesz pamiętać z dzieciństwa. Nie chodzi jednak o włosy w stylu Ralpha Kamińskiego, a o edgar cut. To krótka, pocieniowana grzywka, którą można łączyć z dowolną długością fryzury. 

Najmodniejsze fryzury męskie na krótkie i średnie włosy. Jesienią 2023 zaczesujemy je do tyłu  

Jesienią 2023 na topie są idealnie wygładzone modne fryzury męskie. Aby móc je wykonać, potrzebujesz żelu albo lakieru oraz dowolnego akcesorium – >>szczotki<< lub grzebienia. 

Co ciekawe, ważne jest nie tylko zaczesanie włosów do tyłu. Jak zobaczyliśmy na pokazie marki Dior, równie istotne jest zadbanie o to, aby… fryzura miała widoczne ślady po grzebieniu. To doskonała propozycja dla właścicieli zarówno krótkich, jak i półdługich włosów. 

Te modne fryzury męskie z przedziałkiem na jesień 2023 sprawią, że będziesz wyglądać jak Leonardo DiCaprio  

Chcesz poczuć się jak młody Leonardo DiCaprio? Nie musisz mieć milionów na koncie. Wystarczy jedna z modnych fryzur męskich młodzieżowych na jesień 2023. To jeden z trendów, który był na topie już wcześniej, jednak w tym sezonie powraca ze zdwojoną siłą. 

Mowa o modnych fryzurach męskich z przedziałkiem, i to niekoniecznie na środku. Najważniejsze, aby zapuścić odrobinę włosy tak, aby opadały luźno na twarz. Fanami cięcia na młodego Leo są już m.in. Felix Mallard i Sebastian Stan. 

Undercuts. Modne fryzury męskie na jesień 2023 dla fanów wycieniowanych boków  

Co powiesz na modne fryzury męskie z krótkimi włosami? Jesienią 2023 królują cięcia undercuts w różnych odsłonach. Pierwsza z nich to po prostu klasyczna wersja, czyli wycieniowane boki i dłuższa góra. Inną propozycją jest zapuszczenie włosów tak, aby luźno opadały na twarz lub wygolenie ich praktyczne do zera po bokach. To cięcie, które nosił już np. Matty Healy. 

Artystyczny nieład i tekstura. Modne fryzury męskie na jesień 2023 wymagające minimum stylizacji  

Jesteś miłośnikiem artystycznego nieładu, a twoja pielęgnacja włosów ogranicza się wyłącznie do >>szamponu<<? Strzałem w dziesiątkę jest skupienie się w tym sezonie na maksymalnej teksturze. To modne fryzury męskie na jesień 2023, które tak naprawdę układają się same. Wystarczy, że oddasz się w ręce doświadczonego fryzjera. 

Hitem są przede wszystkim półdługie cięcia, które wyglądają dobrze w duecie z naturalnie falującymi lub kręcącymi się włosami. 

Jakie są inne najmodniejsze męskie fryzury w tym sezonie?  

Jakie inne modne fryzury męskie na jesień 2023 warto rozważyć? Jeśli lubisz włosy uniesione u nasady, to śmiało wybieraj dalej pompadour. Dodaj mu jednak jeszcze większej objętości, aby nadać klasykowi odrobinę nowoczesności. Możesz też pójść na całość i zdecydować się na nietuzinkową odsłonę mulleta, który królował w latach 70. Jesienią 2023 warto zapuścić włosy z tyłu, aby opadały na kark.

Wiesz już, jakie modne fryzury męskie na jesień 2023 są najlepszym wyborem. Możesz postawić na cięcie w stylu młodego Leo, ograniczyć stylizację do minimum i nosić włosy w artystycznym nieładzie, a nawet zaprzyjaźnić się z żelem i zaczesywać je do tyłu. Jedno jest pewne – aby najmodniejsze męskie fryzury w tym sezonie wyglądały dobrze, konieczna jest odpowiednia pielęgnacja. Na Allani.pl znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz. 

Szukasz innych inspiracji? Na Allani.pl ich nie brakuje. Zobacz też: 

Źródło zdjęcia na okładce: Adobe Stock

Chcesz zadbać o swoją nową fryzurę na jesień 2023? Pomogą ci w tym kosmetyki z oferty Allani.pl