Kategorie

  • Allani
  • /
  • Męski styl
  • /
  • O tej fryzurze mówią wszyscy! Poznaj tajemnicę metamorfozy Lewego
robert lewandowski

O tej fryzurze mówią wszyscy! Poznaj tajemnicę metamorfozy Lewego

Czy jest coś w naszym kraju, co może poruszyć wszystkich obywateli? Tak! O wczorajszej metamorfozie naszego kapitana reprezentacji mówią wszyscy! Jedni śmieją się z nowego image’u, drudzy chwalą odwagę, a jeszcze inni piszą błagalne posty z nadzieją, że Lewy powróci do starej fryzury. Czy zmiana jest aż tak drastyczna? Oceńcie same!

Blond Lewy?

Robert Lewandowski przyzwyczaił nas do swojego klasycznego stylu, z którym rzadko eksperymentuje. Przejawia się to nie tylko w jego garderobie, ale również zachowawczym uczesaniu. Jego kruczoczarne, lekko szpakowate włosy były nieodzownym elementem wizerunku – jeśli byłeś ich fanem, czas pogodzić się, że Lewy już tak nie wygląda. U naszego kapitana nadszedł moment zmian, o czym poinformował nas na swoim Instagramie. Lewy dodał zdjęcie z salonu fryzjerskiego przykryty folią ochroną, sugerując, że zamierza zmienić kolor włosów. Nikt jednak nie spodziewał się, że będzie to tak drastyczna metamorfoza. Zobaczcie!

Lewy w jasnych włosach!? Czy ktoś się tego spodziewał? Nasz kapitan postawił na chłodny odcień blondu, który znacznie go odmienił. Jak się pewnie domyślacie, nowy wizerunek piłkarza podzielił fanów. Jedni uważają, że dobór koloru farby jest wyjątkowo niefortunny i jedynie postarza naszego kapitana, inni z aprobatą i zrozumieniem komentują odważny krok i chęć odmiany u Roberta. Jest jeszcze trzecia grupa – prześmiewcy, którzy z nowej fryzury Lewandowskiego stworzyli sobie obiekt żartów. To właśnie dzięki nim Internet zalała fala memów, porównujących piłkarza do np. Johnnego Bravo, Stiflera z „Warsaw Shore”, czy piłkarza Marco Reus’a. Krążą również pogłoski, że nowy image Roberta to jedynie element kampanii reklamowej, a całe zamieszanie zbudowane wkoło nowego wizerunku ma jedynie „podkręcić” jej efekty. Teorię tę wzmacnia komentarz Ani Lewandowskiej, który umieściła pod najnowszym zdjęciem. Trenerka wysłała w nim wymowną emotkę puszczającą oczko, sugerującą, że całą metamorfozę Lewego powinniśmy traktować z przymrużeniem oka.

Swetry w stylu Roberta Lewandowskiego:

Męskie farbowanie włosów – tak czy nie?

Kiedyś farbowanie męskich włosów było tematem tabu, teraz trend ten budzi się do życia, a panowie chętniej odwiedzają salony fryzjerskie. O ile damska koloryzacja włosów nikogo nie dziwi, męska wciąż wzbudza pewne kontrowersje. Niepotrzebnie. Mężczyźni, tak samo jak kobiety, chcą dbać o swój wizerunek, dlatego tak ważny jest dla nich odpowiedni dobór koloru włosów czy zamaskowanie siwizny. Czym zatem powinno charakteryzować się dobrze wykonane farbowanie? Przede wszystkim mężczyzna powinien postawić na naturalny efekt, który będzie pasował do jego karnacji i koloru oczu. Najlepiej, żeby kolor farby był zbliżony do naturalnego odcienia, wtedy jest pewność, że efekt nie będzie karykaturalny. Panowie mogą również zdecydować się na delikatne refleksy, mające na zadanie jedynie zamaskować oprószone siwizną skronie.

Fot.: Shutterstock, Instagram _rl9

Napisz do autora: anna.brotoj@allani.pl

Redaktorka z zamiłowania, psycholog z wykształcenia. Fanka niezależności - dlatego dodatkowo rozwijam również swoją działalność. Marzę, aby doba była elastyczna, a noc dłuższa. Mimo wielu obowiązków, zawsze znajdę czas na poszukiwanie najświeższych trendów! Co mnie relaksuje? Wieczory przy PlayStation lub dobrym filmie.