Kategorie

stylizacje blogerek marzec 2018

Odwieczny dylemat: spódnica czy spodnie?

Przygotujcie się, bo na horyzoncie nowy sezon! Dlatego w tym tygodniu przygotowaliśmy dla Was typowo wiosenne stylizacje blogerek. Który look najbardziej Wam się podoba? Zobaczcie, co znalazło się wśród must-havów naszych influencerek i zagłosujcie na ulubioną stylizację!

Czy Wy też nie możecie się doczekać nadchodzących Świąt Wielkanocnych? Choć kalendarzowy pierwszy dzień wiosny jest już za nami, to jednak parę ostatnich tygodni wciąż sugerowało, że to jeszcze etap przejściowy. Na szczęście, na ulicach w ostatni weekend można było poczuć powiew nowego sezonu, a większość z nas zamieniła ciężkie botki na lżejsze snekaersy. W sezonie wiosna-lato najczęściej wybieramy sukienki i spódnice, jednak, jak się okazuje, pozycja spodni nie słabnie. Zdecydowanie stanowią one ogromną konkurencję. Dlatego dzisiaj mamy dla Was dwa zestawy: Patrycji z Ptysia Blog, która zdecydowała się na dziewczęcy zestaw w pastelach oraz sportową i bardzo wyrazistą Braveave. Zagłosujcie na ulubioną stylizację!

Stylizacja od Ptysia blog:

Więcej stylizacji znajdziesz na blogu>>>Ptysia blog<<<

Stylizacja  od Braveave:

Więcej stylizacji znajdziesz na blogu>>>Braveave<<<

↘ Zagłosuj ↘

[poll id=”268″]

Fot.: Zdjęcia stylizacji należą do blogerek: Ptysia blog, Braveave

Napisz do autora: joanna.chabrzyk@allani.pl

Studia rozbudziły we mnie pasję do przegrzebywania otchłani Internetu i odnajdywania wartościowych informacji. Jestem zadeklarowaną minimalistką, która nie ulega krótkotrwałym trendom. Praca w Allani pozwala mi realizować się w dziale contentowym oraz rozwijać w dziedzinie mody. W wolnych chwilach zaczytuje się w blogach z pogranicza mody i nowych technologii. Staram się być na bieżąco ze wszystkimi nowinkami i wydarzeniami z branży fashion. W wolnych chwilach sięgam po literaturę drogi.