Kategorie

Plaamka

Optymizm, profesjonalizm, pasja – poznaj Plaamkę!

Jej blog jest jednym z najbardziej znanych i lubianych miejsc w sieci. Joanna Kieryk, czyli autorka bloga Plaamkaa zarazi Cię swoją pozytywną energią i profesjonalnym podejściem do mody. Jeśli o niej nie słyszałaś, musisz koniecznie to nadrobić!

Wywiad z Plaamkaa

„Codziennie wstaję z łóżka prawą nogą, uśmiechem na twarzy i wiarą, że wszystko pójdzie po mojej myśli!” – z takim podejściem trzeba odnieść sukces! Należy on niewątpliwie do Joanny Kieryk, autorki bloga – Plaamkaa, która swój internetowy, modowy pamiętnik zamieniła w profesjonalną przestrzeń, gdzie każda czytelniczka znajdzie wiele fachowych porad i inspiracji. Dowiedz się kim jest Plaamkaa!

Plaamkaa

Prowadzenie własnego bloga dało mi możliwość…

J.K: Prowadzenie własnego bloga dało mi możliwość ogromnego rozwoju własnego w dziedzinie mody, fotografii, social media oraz marketingu. Dzięki niemu poznałam wielu wspaniałych ludzi, z którymi łączy mnie wspólna pasja, ukończyłam studia na wymarzonym kierunku (Kreowanie wizerunku i stylizacja) oraz otrzymałam fantastyczną pracę, w której spełniam się każdego dnia. Czego chcieć więcej?

Studiowałam administrację, jednak wybrałam pracę w obszarze fashion, ponieważ…

J.K: … w pewnym momencie dostrzegłam, że to nie administracja daje mi ogromnego powera, a przebywanie na co dzień z modą. Uwielbiam obcować z nią w każdy możliwy sposób i aż chce mi się żyć na myśl o zbliżającej się sesji… zdjęciowej oczywiście. 😉

Blogerka Plaamkaa

Moda jest dla mnie…
J.K: Moda jest dla mnie ogromną pasją i całym moim życiem, jest czymś naturalnym, bez czego nie wyobrażam sobie ani jednego dnia.

Trzy rzeczy, które zawsze ratują moją stylizację to…

J.K: Złoty zegarek, podarte jeansy i skórzana ramoneska.

Trend na zbliżający się sezon jesień-zima, który na pewno znajdzie się w mojej szafie to…

J.K: Zdecydowanie bordowa bomberka!

Blogerka Plamkaa

Przepis na udaną stylizację to…

J.K: … prostota, czyli blue jeans, white shirt – jak to śpiewała Lana del Rey 🙂

Jeśli dopada mnie dzień, w którym nie mam energii i chęci do pisania bloga to…

J.K: Wyciągam chłopaka z mieszkania na wspólne zwiedzanie Krakowa. Ten sposób zawsze działa, polecam!

Nowa umiejętność, jakiej bardzo chciałabym się nauczyć to…

J.K: Chciałabym mieć moc, która sprawi, że dzień będzie miał więcej godzin. 🙂

Propozycje Allani:

Fot.: Zdjęcia autorki bloga 

Napisz do autora: anna.brotoj@allani.pl

Redaktorka z zamiłowania, psycholog z wykształcenia. Fanka niezależności - dlatego dodatkowo rozwijam również swoją działalność. Marzę, aby doba była elastyczna, a noc dłuższa. Mimo wielu obowiązków, zawsze znajdę czas na poszukiwanie najświeższych trendów! Co mnie relaksuje? Wieczory przy PlayStation lub dobrym filmie.