Kategorie

Katarzyna Zielińska i Marta Żmuda-Trzebiatowska

Pastelowe młode mamy: która z nich wygląda lepiej?

Dwie świeżo upieczone mamy ze świata show businessu pokazały się na jednaj imprezie. Kasia Zielińska i Marta Żmuda-Trzebiatowska niedawno urodziły, a dziś kuszą w pastelowych stylizacjach. Która lepiej wypadła?

Katarzyna Zielińska i Marta Żmuda-Trzebiatowska należą do czołówki polskich gwiazd. Nic dziwnego, że celebrytki robią wszystko, aby o nich nie zapomniano. Nawet urodzenie dziecka nie może być wymówką od pozowania na ściance. A trzeba Wam wiedzieć, że zarówno Kasia, jak i Marta od niedawna są młodymi mamami. W środę obie aktorki stawiły się na konferencji Avon jako ambasadorki marki. Ich outfity utrzymane w podobnym stylu mogą świadczyć tylko o jednym – obie z utęsknieniem czekają na wiosnę! Która gwiazda lepiej wyglądała? I której bardziej służy macierzyństwo? Oceńcie!

Katarzyna Zielińska cała na żółto

Katarzyna Zielińska zaliczyła właśnie pierwsze publiczne wystąpienie od czasu urodzenia synka w grudniu. Aktorka do tej pory publikowała jedynie zdjęcia na swoim Instagramie, teraz możemy ocenić, jak wygląda 2 miesiące po szczęśliwym rozwiązaniu. Kasia Zielińska na konferencję marki Avon wybrała pastelową żółtą kreację. Kopertowa sukienka okazała się świetnym wyborem – wiązanie podkreśliło talię gwiazdy, a marszczenia sprawiły, że nie mogłyśmy zgadnąć, czy aktorka zgubiła już pociążowe kilogramy czy nie. Jeśli Wasza sylwetka jest nieidealna, możecie wykorzystać patent Kasi i uzupełnić swoją garderobę o kopertową sukienkę (o ile jeszcze jej nie macie).

Przy okazji uwagę zwracała nowa fryzurka aktorki. Niedawno wzyscy ekscytowali się tym, że Kasia Zielińska przefarbowała się na blond. Na konferencji po platynowym odcieniu nie zostało ani śladu, jednak widać było, że celebrytka zrezygnowała z ognistych rudości na rzecz jaśniejszych kosmyków z miedzianymi refleksami. Zmiana na plus?

W tym stylu:

Jasnoróżowa Marta Żmuda-Trzebiatowska

Marta Żmuda-Trzebiatowska we wrześniu powitała na świecie swoje pierwsze dziecko, a po kilku miesiącah już na dobre powróciła do regularnej pracy. Na konferencji marki Avon aktorka pokazała się w jasnoróżowym total looku, na który składał się garnitur Bohoboco i bluzka w takim samym odcieniu. Całość uzupełniały złote bransoletki i sandałki, które trzeba przyznać, idealnie komponują się z pastelowym różem.

Co za zbieg okoliczności! Zarówno Kasia Zielińska, jak i Marta Żmuda-Trzebiatowska postawiły na pastelowe barwy, co jest dość ekstrawagancką decyzją w środku zimy. Ale spokojnie! W powietrzu już czuć wiosnę, więc można powoli przygotowywać swoją garderobę na nadejście cieplejszych dni. Jak zwykle, pastele znów będą motywem przewodnim wiosennego sezonu.

[poll id=”257″]

W tym stylu:

Fot.: Eastnews

Napisz do autora: justyna.majerska@allani.pl

Wielbicielka mody, nie tylko współczesnej, ale i dawnej. Wolny czas najchętniej spędza przy maszynie do szycia, dzięki której urzeczywistnia swoje kostiumowe projekty. Lubi rowerowe wycieczki, literaturę historyczną i gorącą czekoladę.