Kategorie

  • Allani
  • /
  • Męski styl
  • /
  • Paweł Deląg w KOMPLETNIE nowym wizerunku. HOT or NOT – zdecydujcie!
paweł deląg w wąskie

Paweł Deląg w KOMPLETNIE nowym wizerunku. HOT or NOT – zdecydujcie!

Wąsy – atrybut wielu mężczyzn. Wydawało się, że to zamierzchła przeszłość, a jednak doczekaliśmy się powrotu czasów, gdy znów stają się niezwykle popularne. Pewien amant polskiego kina postanowiła zaskoczyć i pochwalił się swoim zdjęciem z wąsem. Hit czy kit – zdecydujcie sami!

Dumny, męski zarost nad górną wargą nosiło sporo znanych postaci. Choć myśleliśmy, że świat na zawsze zapomniał o tej intrygującej formie zarostu, to nie możemy w to uwierzyć. Powracają na nowo w chwale i znów stają się trendy! Po okresie wykluczenia coraz częściej pojawiają się w show-biznesie, swego czasu zapuścił je Brad Pitt oraz George Clooney. Wciąż nie cieszą się sympatią kobiet, co wcale nie zniechęca panów – liczba mężczyzn, którzy przekonują się do tego typu atrybutu wciąż rośnie!

Paweł Deląg z wąsem, czyli o co w tym wszystkim chodzi?

Paweł Deląg znany jest głównie z kultowej ekranizacji „Quo Vadis”, ale też filmów „Chłopaki nie płaczą” i „Kiler”. Jednak chyba najlepsze czasy w polskiej kinematografii ma już za sobą, od kilku lat nie pojawił się w żadnej większej polskiej produkcji. Na co dzień mieszka i pracuje w Rosji, gdzie robi prawdziwą karierę, podobno urósł nawet do miana prawdziwej gwiazdy! W dawnym amancie coś chyba jeszcze jest… Rzadko bywa w Polsce, jednak gdy już zaszyci nas swoją obecnością, wszystkie portale rozpisują się na jego temat. Tym razem kompletnie zaskoczył swoich fanów publikując swoje selfie na Instagramie!

Selfi z wąsem …

Post udostępniony przez Paweł Deląg (@paweldelag)

Zmiana jest kompletnie zaskakująca. Czy w nowym wizerunku wciąż będzie łamał kobiece serca i najważniejsze – czy urok osobisty pozostał?

Zagłosuj!

[poll id=”221″]

O co wszystkim chodzi z tym wąsem?

Z racji tego, że wszystko co stare i vintage wraca do łask, wąs jest coraz chętniej noszony przez mężczyzn. Bo podobno budzi respekt, bo nosił każdy gentlemen…. a do tego wszystkiego dodaje powagi oraz autorytetu. Dyskusja na ten temat jest bardzo zażarta! W niektórych kręgach wąsy są wręcz pożądane jako dopełnienie stylu, drudzy zaś tratują je jak przeżytek historii. Ostatnio o kultowe wąsy pokusiło się całe grono przystojnych polskich aktorów i artystów – wśród nich możemy wymienić m.in. Macieja Zakościelnego, Mateusza Banasiuka, Piotra Roguckiego oraz Dawida Podsiadło.

Zagłosuj!

[poll id=”220″]

Zagłosuj!

[poll id=”218″]]

Zagłosuj!

[poll id=”217″]

Czyżby wąs rzeczywiście przestawał być już wyłącznie atrybutem Januszy? Jednego możemy być pewne – na ten trend decydują się pewni siebie mężczyźni, których nie interesują opinie innych.

Dodatki dla mężczyzn, które również zrobią wrażenie na kobiecie:

Fot.: Instagram, Eastnews

Napisz do autora: joanna.chabrzyk@allani.pl

Studia rozbudziły we mnie pasję do przegrzebywania otchłani Internetu i odnajdywania wartościowych informacji. Jestem zadeklarowaną minimalistką, która nie ulega krótkotrwałym trendom. Praca w Allani pozwala mi realizować się w dziale contentowym oraz rozwijać w dziedzinie mody. W wolnych chwilach zaczytuje się w blogach z pogranicza mody i nowych technologii. Staram się być na bieżąco ze wszystkimi nowinkami i wydarzeniami z branży fashion. W wolnych chwilach sięgam po literaturę drogi.