Kategorie

  • Allani
  • /
  • Gwiazdy
  • /
  • Pojedynek na stylizacje – Wojewódzcy kontra Majdanowie
wojewodzki kontra rozenek konflikt

Pojedynek na stylizacje – Wojewódzcy kontra Majdanowie

Kuba Wojewódzki z Renatą Kaczoruk wytoczyli wobec Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana ciężkie działa. W sieci trwa gorąca wymiana zdań. Jednak dziś nie będziemy oceniać medialnych utarczek, lecz styl obydwu par. Uwaga – rywalizacja jest bardzo zacięta!

Kuba Wojewódzki i Małgorzata Rozenek wraz z mężem, Radosławem Majdanem, toczą otwartą wojnę w mediach. Dziennikarz i znana celebrycka para prowokują się nawzajem, odpowiadając sobie na zaczepki i dzieląc Polskę na #teamkaczoruk i #teamrozenek. Czym są hollywoodzkie dramy w porównaniu do polskiego podwórka, na którym wyrosła afera godna amerykańskiego show?! Teraz media żyją tylko ich konfliktem. Choć nie będziemy analizować przebiegu tej ostrej wymiany zdań, to nie odmówimy sobie przyjemności skomentowania stylizacji obydwu popularnych par. Dobrego stylu nie można im odmówić! Kto wygra w nasze rozgrywce? Zagłosujcie!

Renata Kaczoruk i Kuba Wojewódzki

Renata od lat robi niezbyt udaną karierę w świecie mody, jednak sławę udało jej się zyskać dzięki obecnemu partnerowi, Kubie Wojewódzkiemu. Niestety, publiczności dała się poznać w programie Azja Express i to od bardzo złej strony. Obydwoje przez gorący temperament tworzą bardzo kontrowersyjny duet! Choć modelka podczas publicznych wyjść stawia raczej na klasykę, to jej partner wybiera raczej nieformalne stylizacje, które świetnie wpasowują się w jego niesforny charakter. Choć showman podkreśla, że modą się raczej nie interesuje, jego ubrania świadczą o czymś zupełnie przeciwnym.

Kiedy to Kuba koniecznie chce się odmłodzić, 23 lata młodsza Renata korzysta z uroków młodości i wybiera ekstrawaganckie stylizacje, dumnie prezentując wszelkie walory swojej sylwetki. Raz zapomina włożyć na siebie kompletu ubrań, a czasem po prostu wydaje się zagubiona w modowym świecie, niemniej charakterystycznego dla siebie stylu jeszcze zdecydowanie nie odnalazła….

Ubierz się w stylu Renaty Kaczoruk i Kuby Wojewódzkiego:

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan

„Kobieta po przejściach, mężczyzna z przeszłością”- tych dwoje w ostatnich latach przeszło ogromną metamorfozę, zmiany towarzyszyły im nie tylko w ich życiu prywatnym, ale również pod względem ubioru. Małgorzata, z zawodu prawniczka, z wyboru celebrytka, jak i jej obecny mąż – były piłkarz Radosław, dziś zachwycają, jednak ich modowe początki nie były spektakularne. Teraz tworzą jedno z najlepiej zarabiających i najlepiej ubranych małżeństw – nie jest też tajemnicą, że na popularności zyskali, kiedy wzięli ślub. Wspólnie czarowali publiczność podczas podróżniczego show Azja Express, a już wkrótce będziemy mogli oglądać ich na antenie telewizji w nowym programie Iron Majdan.

Gdy tylko pokazują się na ściance, fotoreporterzy nie mogą oderwać od nich wzroku. Po każdej publicznej imprezie zgrane kreacje pary, a w szczególności Lady Rozenek, są analizowane i szeroko komentowane przez portale internetowe. Para pasuje do siebie jak ulał, nie tylko w życiu prywatnym! Stylowo zdecydowanie to właśnie „Gonia” bryluje, a ukochany jest dla niej tłem. Jak Rozenek zdradziła kiedyś w wywiadzie, mają podobny gust, wspólnie chodzą na zakupy i wybierają ubrania dla siebie. Perfekcyjna pani domu przede wszystkim stawia również na perfekcję w swoich stylizacjach i zawsze prezentuje się jak na prawdziwą damę przystało. Celebrytka bazuje na klasycznych stylizacjach podkręconych lekką pikanterią, które zachwycają Polki. Zarówno Małgorzata, jak i Radosław nie boją się eksperymentować w modzie. Bez wątpienia ta para dobrała się jak dwie krople wody!

↘️ W stylu Małgorzaty i Radosława Majdanów↘️

Zagłosuj!

[poll id=”253″]

Fot.: Eastnews

Napisz do autora: joanna.chabrzyk@allani.pl

Studia rozbudziły we mnie pasję do przegrzebywania otchłani Internetu i odnajdywania wartościowych informacji. Jestem zadeklarowaną minimalistką, która nie ulega krótkotrwałym trendom. Praca w Allani pozwala mi realizować się w dziale contentowym oraz rozwijać w dziedzinie mody. W wolnych chwilach zaczytuje się w blogach z pogranicza mody i nowych technologii. Staram się być na bieżąco ze wszystkimi nowinkami i wydarzeniami z branży fashion. W wolnych chwilach sięgam po literaturę drogi.