Kategorie

Natalia Siwiec

To po ten kostium kąpielowy będą ustawiać się w lecie kolejki

Nie mamy co do tego żadnych wątpliwości – to właśnie ten kostium będzie bił rekordy popularności podczas zbliżającego się lata! Zresztą gwiazdy nawet zimą się z nim nie rozstają i prezentują go na swoich roznegliżowanych, rozpalonych słońcem ciałach.

Ulubiony strój Natalii Siwiec i Julii Wieniawy

Ten strój ma dwie cechy, które bez wątpienia go charakteryzują – jest niezwykle eteryczny oraz niebotycznie drogi (obecnie można go kupić za 930 zł). Nie zraża to jednak nasze polskie gwiazdy, które w imię piękna są skore zapłacić każdą kwotę. Na szczęście, jak to zwykle bywa wraz z popularnością danego modelu, wzrasta też liczba marek, które próbują odwzorować chodliwy egzemplarz, dlatego pewnie niebawem w sklepach ukażą się jego tańsze repliki. Zanim jednak pobiegniemy do sklepu po to piękne monokini dla siebie, zobaczmy jak w stroju od włoskiej marki La Reveche wdzięczą się nasze rodzime celebrytki – Julia Wieniawa i Natalia Siwiec.

Natalia Siwiec swój strój kąpielowy zabrała aż do Meksyku – a dokładnie do Tulum, gdzie przebywała wraz ze swoją rodziną. Piękny kurort sprzyjał robieniu zapierających dech w piersiach zdjęć, które celebrytka chętnie publikowała na swoim Instagramie. Dzięki temu wiemy, że nie tylko gwiazda bawiła się wyśmienicie wypoczywając w cieniu palm, ale również jej półroczna córeczka Mia, dla której był to pierwszy, tak daleki i egzotyczny wyjazd. Wracając jednak do Natalii Siwiec – spójrzcie tylko na jej figurę, trzeba przyznać, że wygląda rewelacyjnie i nie jest to tylko zasługa drogiego stroju.

Na odpoczynek wybrała się również nasza wschodząca gwiazda Julia Wieniawa, która po intensywnym roku pojechała „naładować baterie” na Dominikanę. Patrząc na jej imponująca garderobę, którą udało się jej zaprezentować na wakacyjnych zdjęciach, mamy wrażenie, że celebrytka spakowała pół swojej szafy. Wśród drogich rzeczy, takich jak np.: espadryle od Kenzo, czy wiklinowa torebka od Cult Gaia, znalazł się również bohater naszego dzisiejszego artykułu, czyli stój marki La Reveche. Musimy przyznać, że ten delikatny model zdobiony subtelnymi kwiatuszkami niebywale pasuje do delikatnej urody aktorki – my jesteśmy zachwycone!

Biały strój kąpielowy – tak czy nie?

Obydwie celebrytki zdecydowały się na dość odważny kolor stroju. Biel, mimo że jest najbardziej subtelnym kolorem, podkreślającym letnią opaleniznę, może być również bardo „niebezpieczna”. Problem pojawia się w momencie kontaktu materiału z wodą – zamoczony może ujawnić więcej naszego ciała, niż byśmy chciały. Dlatego, jeśli decydujesz się na biały kostium, zwróć uwagę na jakość i grubość materiału oraz czy posiada on podszewkę. Możesz również założyć, że w tym stroju masz jedynie wyglądać pięknie i kąpiele wodne zaplanować na dzień, w którym założysz bezpieczniejszy kostium.

Fot.: Instagram

Napisz do autora: anna.brotoj@allani.pl

Redaktorka z zamiłowania, psycholog z wykształcenia. Fanka niezależności - dlatego dodatkowo rozwijam również swoją działalność. Marzę, aby doba była elastyczna, a noc dłuższa. Mimo wielu obowiązków, zawsze znajdę czas na poszukiwanie najświeższych trendów! Co mnie relaksuje? Wieczory przy PlayStation lub dobrym filmie.