Kategorie

  • Allani
  • /
  • Jak nosić
  • /
  • Widoczne ramiączka od stanika – jak nosić je z klasą?
wystające ramiączka od czarnego stanika

Widoczne ramiączka od stanika – jak nosić je z klasą?

Wiele kobiet ma duży problem z dobraniem stanika do bluzki czy sukienki. I wcale nie chodzi tutaj o fason! Sprawdź, czy widoczne ramiączka od biustonosza są nadal modową wpadką!

Stanik to nie tylko bielizna, ale również dodatek do naszych stylizacji. Biustonosze z paseczkami to hit kilku ostatnich miesięcy. Wiosną bieliźniane trendy znów wrócą, a wraz z nimi wystające ramiączka od stanika. Sprawdź, jak pokazać je z klasą i odpowiednio wykorzystać ten trend w stylizacjach.

Jak uniknąć modowej wpadki?

Wysoka temperatura sprzyja pokazywaniu ciała. Wiele osób decyduje się wtedy na bluzki na ramiączkach lub z hiszpańskim dekoltem. I tutaj pojawia się problem: czy ramiączka od stanika powinny wystawać? I tak, i nie. To zależy od Twojej stylizacji i rodzaju bielizny. Zdecydowanie odradzamy doczepiane silikonowe ramiączka! One nie wyglądają estetycznie i mogą zepsuć każdy look. Podobnie jak zszarzałe lub pożółkłe elementy białego stanika. Takich rzeczy lepiej nie pokazywać światu!

Nasz propozycja:

Widoczne ramiączka od stanika – hit wybiegów

Wystające ramiączka od stanika mogą być świetnym dodatkiem do stylizacji! Najlepszym tego przykładem jest kolekcja francuskiego domu mody Dior. Dekoracyjne ramiączka z napisem to motyw przewodni wiosennej propozycji tej marki. Ten ozdobny detal wystaje tylko delikatnie spod koszuli lub jest pokazany w całości, np. w połączeniu z bluzką na ramiączkach. To dość odważna propozycja, która wbrew pozorom nie wygląda kiczowato!

Modny dodatek – stanik

Bieliźniany trend nadal ma mocną pozycję w świecie mody. Tej wiosny, obok krótkich topów, pojawiają się micro bralety. Nosimy je solo lub w warstwowych stylizacjach – zakładamy np. na koszulkę. Stanik bardzo często uzupełnia także look z przezroczystą koszulą, tzw. mgiełką. W tym przypadku widać bieliznę w całej okazałości, a nie tylko same ramiączka. To propozycja dla odważnych i pewnych siebie osób. Wystające ramiączka to także świetne uzupełnienie kobiecej, subtelnej stylizacji!

Nasza propozycja:


[poll id=”51″]
Fot.: Imaxtree, Shutterstock