Kategorie

  • Allani
  • /
  • Gwiazdy
  • /
  • „Wszystkie wyglądają tak samo”. Rozenek z przyjaciółkami włożyły identyczne klapeczki. Też będziesz chciała je mieć
Małgorzata Rozenek-Majdan nosi białe klapki

„Wszystkie wyglądają tak samo”. Rozenek z przyjaciółkami włożyły identyczne klapeczki. Też będziesz chciała je mieć

Małgorzata Rozenek-Majdan wybrała się na krótki urlop z przyjaciółkami, czym pochwaliła się na Instagramie. Uczestniczki wypadu najwyraźniej nie skonsultowały się w kwestii listy do spakowania, bo wszystkie zabrały ze sobą identyczne klapeczki. Fani pytali: „Była promka?”. 

„Atak klonów”, „Wszystkie wyglądają tak samo” – to dwa z wielu podobnych komentarzy, jakie znalazły się pod najnowszym postem Małgorzaty Rozenek-Majdan na Instagramie. Wszystko przez to, że gwiazda wraz ze swoimi przyjaciółkami postanowiła włożyć podczas wspólnego wyjazdu identyczne klapki na płaskiej podeszwie.

Z jednej strony można pomyśleć, że to modowa wpadka, jeśli jednak zastanowimy głębiej, to zrozumiemy, że wszystkie panie po prostu kierują się najnowszymi trendami. W końcu buty w białym kolorze to wakacyjny przebój. Nie dość, że obłędnie podkreślają opaleniznę, to są uniwersalną opcją na lato.

Też marzysz o białych klapkach? Teraz upolujesz je za grosze

Nie brakowało też zaczepnych komentarzy w stylu „Wy chyba klapki hurtem brałyście”, „Promka na klapki była?”. Okazuje się, jednak, że w tej drugiej kwestii internauta poniekąd miał rację. Trwa teraz końcówka letnich wyprzedaży, podczas których można upolować klapeczki za bezcen. Może nie chodzi konkretnie o luksusowe modele od Hermès czy Louis Vuitton, ale rażąco podobne propozycje.

Podczas akcji Summer Sale na Allani.pl znajdziesz eleganckie białe klapki z charakterystycznym paskiem lub stylową klamrą za nawet 20,99 zł. Gdzie ich szukać? Na naszej platformie w sklepie Gemre, renee.pl, born2be.pl. Czeka na ciebie prawie tysiąc przecenionych modeli, dzięki którym będziesz mogła dołączyć do „dream teamu” Małgorzaty Rozenek-Majdan.

Źródło zdjęcia na okładce: Instagram, autorka: Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

Napisz do autora: martyna.majchrzak@grupadomodi.pl

Absolwentka publikowania cyfrowego i sieciowego na Uniwersytecie Wrocławskim, miłośniczka mody i fanka minimalizmu. Od zawsze marzyła, by pisać o kobietach i dla kobiet w magazynie tradycyjnym, ale fascynacja mediami cyfrowymi przeniosła ją do świata online. W wolnym czasie uwielbia czytać blogi, magazyny modowe i książki, słuchać muzyki i podróżować.