Kategorie

Magdalena Boczarska i Mateusz Banasiuk są uznawani za stylową parę

Zakochane pary polskiego show-biznesu

Z okazji walentynek, chcieliśmy zaprezentować Wam najpiękniejsze, zakochane pary polskiego show-biznesu. Jesteście ciekawi, kto znalazł się w naszym zestawieniu?

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski

Po premierze ,,Pitbulla” Stramowski był jednym, z najczęściej wyszukiwanych nazwisk w Internecie. Każdy chciał wiedzieć kim jest przystojny aktor, który dał się poznać szerszej publiczności tak naprawdę dopiero niedawno. Wraz z popularnością wzrosła liczba jego oddanych fanek! Jednak Piotr od samego początku zadeklarował, że jest całkowicie oddany swojej wieloletniej partnerce – Kasi Warnke. Choć dzieli ich spora różnica lat, tworzą długoletni i udany związek. Obydwoje są aktorami, lecz nie ma między nimi rywalizacji. Zarówno Warnke, jak i Stramowski przeszli ogromną metamorfozę stylu. Ona, z szarej myszki zamieniła się w piękną, posągową nimfę. On, z powrotem wylansował modę na męskiego irokeza. Można powiedzieć więc, że obydwoje są inspiracją modową dla wielu Polaków.

Madalena Boczarska i Mateusz Banasiuk

Magdalena Boczarska od lat uchodzi za jedną z najseksowniejszych i najbardziej stylowych polskich aktorek. Zawsze zachwyca swoimi kreacjami i perfekcyjnym wyczuciem modowych trendów. Obecnie bardzo głośno jest o jej roli Michaliny Wisłockiej, jaką zagrała w filmie ,,Sztuka kochania”. Również i tym razem udowodniła, że jest bardzo ambitną aktorką, która nie boi się wcielenia w trudne kreacje, a oprócz urody ma światu do zaoferowania dużo więcej. Mateusz Banasiuk to również utalentowany aktor młodego pokolenia. Szerszej publiczności zasłynął ze swojej roli w ,,Płonących wieżowcach”, czym udowodnił, że jego również nie da się łatwo zaszufladkować. Razem tworzą udany związek już od dłuższego czasu, a my przyznajemy, że bardzo lubimy ich razem oglądać!

Agnieszka Więdłocha i Antoni Pawlicki

Agnieszka i Antoni to kolejna piękna para uzdolnionych aktorów. Zarówno on jak i ona, są bardzo pożądanymi nazwiskami w świecie polskiego show biznesu. Pawlicki słynie z doboru trudnych ról, w bardziej wymagających, ciężkich dramatach. Agnieszka dała się poznać zarówno od strony komercyjnej, np. w ,,Planecie Singlii”, jak i tej wymagającej od aktora, co udowodniła swoją rolą w ,,Syberiadzie polskiej”.  Para niedawno się zaręczyła, a prasa spekuluje kiedy wyznaczą wreszcie datę ślubu.

Anna i Robert Lewandowscy

To oni uznawani są za polskich Beckhamów i nic dziwnego, bo naprawdę piękna z nich para. Oboje spełniają się zawodowo, a cała Polska chętnie śledzi ich kariery. Zarówno Ania, jak i Robert mają duże wyczucie stylu. Często lądują w rankingach najlepiej ubranych gwiazd. Przeczuwamy, że narodziny ich spodziewanego dziecka, będą prawdziwym baby boomem w polskich mediach!

Julia Kuczyńska i Cezary Jóźwik

Najpopularniejsza para polskiej blogosfery i Youtuba. Ich snapy śledzą miliony młodych ludzi, a oni sami są doskonałą inspiracją dla tych z Was, którzy nie wierzą w miłość okraszoną dużą ilością social mediów. Julia i Czarek na co dzień udowadniają, że wspólna pasja łączy, świetnie się razem dogadują i choć często publikują w social mediach, to jednak starają się dozować informacje z ich życia prywatnego swoim fanom. Ich śmieszne filmiki lub kolaże zdjęć z wygłupami z wyjazdów za każdym razem wzbudzają w mediach społecznościowych te same, pozytywne reakcje.

Fot.: East News, Instagram

Napisz do autora: sonia.ubik@allani.pl

Miłośniczka mody, estetyki lat 60. i niezliczonej ilości kawy. Na co dzień staram się godzić moje dwie największe pasje jakimi są moda i muzyka. Prowadzę bloga modowego, gdzie staram się przekonać innych, aby nauczyli się podążać za własnym stylem, nie ulegając przy tym wszystkim sezonowym trendom. W wolnych chwilach przygotowuję się do nagrania swojej pierwszej EPki, bo dwie pasje muszą iść u mnie w parze. :)