Kategorie

  • Allani
  • /
  • News
  • /
  • Zobaczcie show Lady Gagi podczas finału Super Bowl!
Lady Gaga Super Bowl 2017

Zobaczcie show Lady Gagi podczas finału Super Bowl!

Wczorajszy koncert Lady Gagi podczas Super Bowl Halftime Show 2017 już został uznany za jeden z najlepszych show artystki! Zobaczcie Gagę i jej fantastyczny występ podczas finału amerykańskiego futbolu!

Niezapomniany występ Lady Gagi!

Finały amerykańskiego futbolu to jedne z najważniejszych wydarzeń medialnych w USA. Amerykanie czekają nie tylko na wyniki meczu, ale również na niezapomniane, wysokobudżetowe występy najpopularniejszych artystów. Od wielu lat ogląda je ponad 100 milionów Amerykanów!

[su_youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=mjrdywp5nyE” width=”840″ height=”800″]

W tym roku o show mówią wszyscy za sprawą Lady Gagi! Piosenkarka swój tegoroczny występ rozpoczęła tradycyjnie od zaśpiewania God Bless America na dachu stadionu NRG w Houston. Chwilę po pojawieniu się w tle świateł przypominających flagę Stanów Zjednoczonych, Gaga sfrunęła na scenę śpiewając The Edge of Glory! Publiczność nie kryła zachwytu, a artystka, ubrana w błyszczący kombinezon od Versace kontynuowała występ, śpiewając swoje hity z poprzednich płyt: Poker Face, Born This Way, Telephone i Just Dance. Niezapomniany występ zakończyła piosenką Million Reasons ze swojej nowej płyty i kawałkiem Bad Romance.

Lady Gaga w reklamie Tiffany & Co.

 

O występie Lady Gagi było głośno również za sprawą marki Tiffany, która na ten wyjątkowy wieczór zapowiedziała premierę swojego spotu reklamowego. Jest to pierwszy po wielu latach spot Tiffany’ego, a jego twarzą został nikt inny, jak właśnie Gaga. Kampania marki zatytułowana Legendary Style jest skierowana do pewnych siebie, autentycznych i lubiących zmiany kobiet, więc wybór artystki wydaje się być strzałem w dziesiątkę! Autorem zdjęć do spotu jest David Sims, a dyrektorem artystycznym Grace Coddington. Gaga opowiada w nim o swoim dorastaniu i buntowniczej, zdeterminowanej naturze.

 

Fot.: eastnews.pl, Instagram, YouTube 

Napisz do autora: katarzyna.sekscinska@allani.pl

Od ponad 10 lat związana z branżą Fashion jako manager, VM, stylista, dyrektor kreatywny i wykładowca akademicki. Z wykształcenia specjalista ds. PR i Corporate Identity. Traktuję modę jako sztukę wyrażania emocji i jeden z kluczy do realizacji marzeń i życiowych celów. Hołduję zasadzie ‘less is more’ czyli prostym rozwiązaniom w budowaniu garderoby i etycznemu podejściu do mody. Praca wymaga ode mnie dużych pokładów kreatywności, więc w wolnym czasie wyłączam telefon i komputer, bycie offline to dla mnie najlepszy relaks.