Kategorie

małżeństwo

7 najkrótszych małżeństw gwiazd w historii

„I nie opuszczę Cię aż do śmierci” – znacie to powiedzenie? Niektóre gwiazdy show-biznesu niestety ominęły chyba tę lekcję i ich małżeństwa trwały krócej niż… Sprawdź! 7 miejsce na pewno Cię zaskoczy!

Bradley Cooper i Jennifer Esposito

Ich małżeństwo trwało zaledwie… 4 miesiące i jak dowiadujemy się z wywiadów, które udzieliła później Jennifer, i tak było to zbyt długo. Aktorka wyznała, że Bradley był bardzo arogancki i samolubny, przez co czuła się przy nim bardzo samotnie. Sam aktor dość oschle opowiada o powodzie rozstania, tłumacząc, że ich małżeństwo „po prostu się zdarzyło”. Jak widać, nie były to najbardziej szczęśliwe miesiące ich życia.

Chad Michael Murray i Sophia Bush

Czy są tu fani kultowego serialu „One tree hill”? Fikcyjni Lukas i Brook doświadczali w nim serię miłosnych uniesień i rozstań! Jednak mało kto wie, że para spotykała się również w prawdziwym życiu, przeżywając równie burzliwie swoje uczucie. W kwietniu 2005 roku przypieczętowali miłość przed ołtarzem. Niestety, nie na długo … 5 miesiący później rozwiedli się. Dlaczego? Para tłumaczy, że byli jeszcze dzieciakami, którzy nie bardzo wiedzieli, czego chcą.

Colin Farrell i Amelia Warner

Piękna para, plaża na Tahiti, romantyczna ceremonia… No cóż, okazuje się, że nawet tak bajeczna sceneria nie scementowała ich związku na dłużej. Para wytrzymała ze sobą tylko 4 miesiące. Co ciekawe, Amelia uważa, że ich ślub był nielegalny, a Colin z sympatii do byłej małżonki nie zaprzecza. Coś jednak zostało aktorowi po tym małżeństwie już na zawsze – wytatuował sobie imię swojej ex na palcu dłoni. Cóż za romantyzm… 🙂

Renée Zellweger i Kenny Chesney

Renée i muzyk country, Kenny Chesney, to kolejna para, która sakramentalne TAK postanowiła powiedzieć sobie w romantycznej scenerii plaży i oceanu. Decyzja o małżeństwie była dość zaskakująca, ponieważ aktorka znana była z przelotnych i burzliwych związków. Jak się później okazało, flirtowanie wychodzi aktorce dużo lepiej niż rola żony, w której wytrwała jedynie 4 miesiące. Chodzą plotki, że para wyznała przed sądem, że przez okres trwania małżeństwa nie skonsumowali związku, co miało być powodem anulowania ich ślubu.

Nicolas Cage i Lisa Marie Presley

„Niedające się przezwyciężyć różnice” – to tłumaczenie, które zazwyczaj media otrzymują w sytuacji rozwodu znanych par. Tak było i tym razem. Mimo że wszystko zaczęło się jak z bajki – piękne uczucie, ślub w tajemnicy na Hawajach – to koniec na pewno nie był happy endem. Córka Elvisa Presleya skwitowała 3 miesięczny związek stwierdzeniem, że ich małżeństwo z góry było skazane na niepowodzenie!

Kim Kardashian i Kris Humphries

Piękne zaręczyny i huczny ślub, a wszystko to pod wnikliwym okiem kamer i miliona ludzi przed telewizorami. Media stały się gościem honorowym w całej miłosnej historii Kim i Krisa. Jak się okazało, niespełna… 72 dni później, cała sytuacja była zaaranżowana, a kochankowie byli tylko aktorami w tej „romantycznej” farsie. Wszytko w celu zwiększenia oglądalności programu i popularności Kim Kardashian. Koszykarz utrzymuje, że on nic nie wiedział o zaplanowanej akcji, a jego uczucie było prawdziwe. Jak było naprawdę? Może kiedyś dowiemy się z kolejnych odcinków „Z kamerą u Kardashianów”…

Britney Spears i Jason Alexander

Ślub w Las Vegas po imprezowej nocy ze swoim przyjacielem z dzieciństwa? Dlaczego nie! Britney Spears tego dnia postanowiła naprawdę zaszaleć i w momencie podjęła decyzję o ślubie z Jasonem Alexandrem, który nie opierał się jej szalonemu pomysłowi. Księżniczka muzyki pop następnego dnia jednak „otrzeźwiała” i zdała sobie sprawę z pochopności swojej decyzji. Dlatego 55 godzin później jej ślub został anulowany. Wow! Hoolywood naprawdę kocha spontaniczność 🙂

Fot.: EastNews

Napisz do autora: anna.brotoj@allani.pl

Redaktorka z zamiłowania, psycholog z wykształcenia. Fanka niezależności - dlatego dodatkowo rozwijam również swoją działalność. Marzę, aby doba była elastyczna, a noc dłuższa. Mimo wielu obowiązków, zawsze znajdę czas na poszukiwanie najświeższych trendów! Co mnie relaksuje? Wieczory przy PlayStation lub dobrym filmie.