Kategorie

  • Allani
  • /
  • News
  • /
  • Ania i Robert Lewandowscy zostali rodzicami!
Anna Lewandowska powitała na świecie córeczkę Klarę

Ania i Robert Lewandowscy zostali rodzicami!

Maj zaczął się bardzo szczęśliwie dla Ani i Roberta Lewandowskich! Właśnie dziś czołowy polski piłkarz podzielił się ze swoim fanami radosną wiadomością — został tatą małej Klary. Dumnym rodzicom serdecznie gratulujemy!

Jeszcze niedawno, w grudniu, cała Polska ekscytowała się ciążą Anny Lewandowskiej, która w spektakularny sposób została ogłoszona podczas meczu Bayernu Monachium z Atletico Madryt. Przez kolejne miesiące media i fani znanej sportowej pary pilnie śledzili ich poczynania i obserwowali rosnący brzuszek Ani. Aż do dzisiaj… Wśród trwających od kilku dni spekulacji i plotek na temat porodu, Robert Lewandowski umieścił na Instagramie swoje zdjęcie z malutką córeczką i z dumą ogłosił jej narodziny. Przy okazji poinformował, że jego żona czuje się bardzo dobrze. Zapewne już niebawem będziemy mogli podziwiać więcej fotografii uroczej dziewczynki i śledzić jej dorastanie. Czy maleństwo odziedziczy sportowe geny po rodzicach? Czas pokaże. Tymczasem nieśmiało przewidujemy, że imię Klara stanie się teraz w Polsce jeszcze bardziej popularne.

Proud Daddy of Klara. Wonderful feeling ❤️ @annalewandowskahpba ❤️ #rl9

Post udostępniony przez Robert Lewandowski (@_rl9)

 

Ciążowy styl Ani Lewandowskiej

Narodziny córeczki są świetną okazją do podsumowania ciążowych stylizacji Anny Lewandowskiej. Przyszła fit mama była dobrą inspiracją dla większości kobiet w ciąży. Praktycznie przez cały ten czas trenerka fitness nie rezygnowała z aktywności: prowadziła treningi, nagrywała nowe programy oraz wiernie kibicowała swojemu mężowi podczas meczów. Odmienny stan nie wpłynął na zmianę stylu: nadal nosiła sportowe i casualowe ubrania znanych marek i nie epatowała rosnącym brzuszkiem. Legginsy, luźny T-shirt i krótka kurtka stały się jej ulubionym outfitem.

Nieco inaczej Ania prezentowała się na dużych wydarzeniach. Zarówno na świątecznej imprezie Bayernu jak i na Gali Mistrzów Sportu, żona Roberta Lewandowskiego postawiła na klasyczną czerń. Dopasowane sukienki eksponowały zmieniającą się figurę, a minimalistyczne dodatki i skromny makijaż tylko podkreśliły naturalny wdzięk Ani.

Fot.: Instagram, Eastnews

Napisz do autora: justyna.majerska@allani.pl

Wielbicielka mody, nie tylko współczesnej, ale i dawnej. Wolny czas najchętniej spędza przy maszynie do szycia, dzięki której urzeczywistnia swoje kostiumowe projekty. Lubi rowerowe wycieczki, literaturę historyczną i gorącą czekoladę.