Kategorie

  • Allani
  • /
  • News
  • /
  • Legendarna modelka twarzą Reserved?

Legendarna modelka twarzą Reserved?

Tak tak! Mamy już coraz więcej informacji dotyczących nowej twarzy Reserved! Zostanie nią nie byle kto, bo modelka pierwszej ligi. Legenda modelingu, ikona stylu i kobieta, której nikomu przedstawiać nie trzeba, będzie promować polski brand! Wiecie, o kogo chodzi? My jesteśmy mocno zaskoczeni tą wiadomością!

Ledwo ucichł szum wokół kampanii „Polski chłopak”, przygotowanej przez Reserved z tajemniczą Dee Dee, a polska marka znowu zaskakuje! Tym razem zatrudniając gwiazdę światowego formatu. Na jesień 2017 została przygotowana specjalna kampania promocyjna z udziałem samej Kate Moss. Tym samym modelka dołączy do grona znanych nazwisk – Cary Delevingne, Freji Behi Erichsen oraz Brooklyna Beckhama, którzy z pewnością zagwarantowali rozgłos. Dla naszej rodzimej sieciówki to ogromny sukces! Tego się kompletnie nie spodziewaliśmy, bo Kate Moss to marka sama w sobie.

Kate Moss dla Reserved?

Przygotujcie się na polską ekspansję! Co ciekawe, jak donoszą nas słuchy, sieciówka rozpoczęła również spore działania na rynku zagranicznym. We wrześniu Reserved otwiera nowy sklep w Wielkiej Brytanii, a dokładnie w jednym z najbardziej modowych miejsc – przy ulicy Oxford Street w Londynie. Musimy przyznać, że marka trafiła w dziesiątkę z doborem nowej twarzy. W końcu kto inny lepiej zaprezentuje markę, niż najpopularniejsza Brytyjka? Co prawda Kate Moss była już wcześniej twarzą sieciówek, takich jak Mango czy Topshop, jednak po raz pierwszy to taka sytuacja w Polsce. Jesteśmy dumni, że Reserved udało się podpisać kontrakt z tak rozpoznawalną modelką. Choć szczegóły współpracy nie są jeszcze znane, możemy jedynie podejrzewać, że gwiazda takiego formatu dostanie za współpracę spore wynagrodzenie. Już nie możemy doczekać się twarzy Kate w witrynie sklepowej. To będzie naprawdę coś!

Fot.: Eastnews

Napisz do autora: joanna.chabrzyk@allani.pl

Studia rozbudziły we mnie pasję do przegrzebywania otchłani Internetu i odnajdywania wartościowych informacji. Jestem zadeklarowaną minimalistką, która nie ulega krótkotrwałym trendom. Praca w Allani pozwala mi realizować się w dziale contentowym oraz rozwijać w dziedzinie mody. W wolnych chwilach zaczytuje się w blogach z pogranicza mody i nowych technologii. Staram się być na bieżąco ze wszystkimi nowinkami i wydarzeniami z branży fashion. W wolnych chwilach sięgam po literaturę drogi.

One Comment