Kategorie

Bieliźniany trend

Bieliźniany trend – moda tylko dla odważnych?

Wygląda na to, że trend na eksponowanie bielizny zadomowił się w modzie na dobre. Spokojnie, nie musimy od razu decydować się na negliż. Okazuje się bowiem, że bielizna może wyglądać równie elegancko i stylowo, co niejedna wieczorowa kreacja.

W buduarowym klimacie

W bieliźnianym trendzie nie trudno o wulgarność, dlatego cała stylizacja powinna być dobrze przemyślana. Gorset zamiast topu sprawdzi się doskonale w zestawieniu z satynową marynarką o głębokim dekolcie lub marynarką oversize. Pamiętaj, aby mieszać faktury, jednak przy wyborze kolorów powinnaś wybrać jeden odcień przewodni. Całość wyjdzie wtedy zmysłowo, delikatnie, ale zarazem z klasą.

Bielizna, gorset p1

Zaskocz pozostałych

Nudzą Cię stonowane kolory i nie przepadasz za satynowymi ubraniami? Postaw na totalne szaleństwo! Transparentne topy z naszywkami to opcja dla najbardziej odważnych. W tym wypadku można szukać pomysłów na wyeksponowanie biustonosza. Jeżeli chcesz zwrócić uwagę na bluzkę, bielizna musi być w tym samym kolorze. Jeśli masz ochotę na totalne szaleństwo, postaw na neony. W zestawieniu z czernią robią wrażenie!

Bieliźniany trend Bieliźniany trend

Zmysłowe szorty

Bieliźniane szorty to doskonała opcja na przyjęcia tematyczne, ale również na imprezę andrzejkową, która zbliża się wielkimi krokami. Być może to właśnie buduarowy trend będzie podstawą Twojej wieczorowej kreacji? Jeżeli nadal masz wątpliwości, jak go nosić, zrób przegląd stylu gwiazd z lat 60., bo nikt tak jak one nie umiał go zinterpretować. Marilyn Monroe na pewno przyjdzie Ci z pomocą.

Bieliźniany trend Bieliźniany trend

W stylu lat 90.

Pamiętacie słynny duet tych wakacji, w postaci topu lub swetra zestawionego z biustonoszem, noszonym jako zewnętrzna warstwa? Sporo było wokół niego kontrowersji, a mimo to znalazł wiele zwolenniczek. Był jednym z najmocniejszych modowych hitów lat 90, podobnie zresztą jak body z szyfonową halką, przepasane paskiem. Takiego zestawu na pewno nie powstydziłaby się Brenda Walsh.

Buduarowy styl Bieliźniany trend

Fot.: IMaxTree