Kategorie

  • Allani
  • /
  • W stylu gwiazdy
  • /
  • Czółenka to przeżytek. To z tymi butami 58-letnia Małgorzata Walewska nosi garnitur
Małgorzata Walewska nosi trampki do garnituru

Czółenka to przeżytek. To z tymi butami 58-letnia Małgorzata Walewska nosi garnitur

W eleganckich stylizacjach do pracy sprawdzą się tylko skórzane mokasyny i czółenka? Nic bardziej mylnego. Małgorzata Walewska pokazała się ostatnio w nowoczesnym zestawie, którego nie powstydziłyby się zagraniczne dyktatorki mody. To idealna opcja do biura. 

Kto powiedział, że 50-latki muszą trzymać się bezpiecznych rozwiązań? Przecież moda jest dla ludzi i należy dostosowywać ją tak, by przede wszystkim czuć się komfortowo sama ze sobą. Z tego powodu coraz częściej panie po pięćdziesiątce rezygnują z opinających garsonek czy ciasnych butów, które zamiast dobrego wyglądu, jedyne co mogą nam zagwarantować to dyskomfort i haluksy.

Małgorzata Walewska płynąc z nurtem modowych zmian wśród 50-latek, postanowiła więc wrzucić na luz. Jej stylizacja jest odzwierciedleniem zmieniających się wartości w modzie, ale też wyrazem odwagi i pewności siebie. Ktoś tu obserwuje trendy…

Ubierz się jak Małgorzata Walewska – to idealna stylizacja do biura

58-letnia diwa pokazała ostatnio na Instagramie swoje młodzieńcze i bardzo modowe oblicze. Małgorzata Walewska na fali trwającej popularności zbudowanej wokół filmu „Barbie” włożyła intensywnie różowy garnitur o nieco przeskalowanym fasonie, który sprawił, że wyglądała nonszalancko i na czasie. Choć kolor kompletu ewidentnie zagrał na jej korzyść i dodał blasku twarzy, to nie tylko jemu zawdzięcza rewelacyjny efekt stylizacji.

Walewska postanowiła uzupełnić go nie smukłymi czółenkami, które dla wielu wydają się jedyną słuszną opcją, a białymi trampkami. Tym samym pokazała, że nie trzeba trzymać się konwencji. Ba! Należy je przełamywać, jeśli chcemy uzyskać świeży i wygodny look skrojony na miarę własnych potrzeb.

Sportowe buty dodają eleganckiej stylizacji miejskiej swobody i sprawiają, że strój nie wydaje się przestylizowany. Tworzą z garniturem ciekawą równowagę między formalnością a luzem. Co ważne dla pań 50+, trampki zapewniają też lepsze wsparcie i amortyzację niż tradycyjne czółenka, co pomaga w utrzymaniu zdrowia stóp i uniknięciu problemów ortopedycznych. Nie ma więc lepszego sposobu, by połączyć dobry styl z funkcjonalną wygodą zarówno w pracy, jak i na spotkaniu towarzyskim.

Zobacz też: Te spodnie pokochają jesienią wszystkie 50-latki. Nosi takie Drzyzga i Przetakiewicz

Najwyraźniej 58-letnia śpiewaczka na dobre polubiła się z tym duetem, bo to nie pierwszy raz, gdy Małgorzata Walewska łączy elegancki garnitur ze sportowymi butami. Trudno się dziwić, skoro wygląda w nim tak świetnie, a jak podejrzewamy, również czuje się wspaniale. Wcześniej stworzyła look na bazie granatowego garnituru, który aż prosi się o wykorzystanie do biura.

Źródło zdjęcia na okładce: Instagram, autorka: Małgorzata Walewska (@walewskamalgorzata)

Stwórz elegancki strój w stylu Walewskiej w Allani.pl