Kategorie

  • Allani
  • /
  • W stylu gwiazdy
  • /
  • Rozenek eksponuje wyćwiczone nogi. Fani: „Jak pani chodzi w takich szpilkach?”
Małgorzata Rozenek-Majdan wydłużyła sobie nogi

Rozenek eksponuje wyćwiczone nogi. Fani: „Jak pani chodzi w takich szpilkach?”

Małgorzata RozenekMajdan opublikowała ostatnio na swoim Instagramie zdjęcie, na którym pozuje z psem Georgem. Wszyscy jednak wiemy, że tak naprawdę chciała pochwalić się efektami po regularnym pilatesie i intensywnych treningach. Jej nogi na tych zabójczych szpilkach wygląda bosko.  

Małgorzata Rozenek-Majdan chętnie dzieli się swoim życiem na Instagramie. Robi to na taką skalę, że nie zdziwiłybyśmy się, gdyby dostała program „Z kamerą u Majdanów”. Celebrytka chętnie chwali się tym, jak spędziła dzień i często raczy nas zdjęciami swoich codziennych stylizacji.

Z profilu celebrytki wiemy też, że regularnie uczęszcza na pilates, trenuje i zdrowo się odżywia. Choć efekty tych działań można było zauważyć już kilka miesięcy temu i do tej pory są szeroko komentowane w mediach, to Rozenek-Majdan jest z nich najwyraźniej na tyle zadowolona, że nie ma zamiaru przestać się nimi chwalić.

Rozenek-Majdan włożyła „zabójcze” szpilki. Fani są w szoku

Na ostatnim zdjęciu na Instagramie Rozenek-Majdan pod przykrywką pokazania psa i poznania opinii obserwatorów na temat wzoru w paski, postanowiła pochwalić się zgrabnymi nogami. Celebrytka postanowiła podkręcić efekt uzyskany na treningach bardzo wysokimi szpilkami, które nie umknęły uwadze fanów.

Jedna oburzona internautka zapytała: „Jak Pani chodzi w takich szpilkach?”. Choć nie doczekała się odpowiedzi, to można się domyślić, jakby brzmiała – w końcu Rozenek-Majdan a) jako ex-prowadząca programu „Projekt Lady” do perfekcji opanowała pełne gracji poruszanie w niebotycznie wysokich obcasach b) ma też w tym niemałą wprawę.

Poza kąśliwymi komentarzami, pod zdjęciem celebrytki nie zabrakło też komplementów, które skupiały się przede wszystkim na jej butach:

„Buty przecudne”

„Kwintesencja kobiecości”

„Świetne buty”

Mimo tego, że pod postem fanki podzieliły się dwa obozy, to w jednej kwestii możemy być zgodni: szpilki skutecznie wydłużyły nogi Małgorzaty Rozenek-Majdan i zrobiły efekt „wow”. To zasługa nie tylko wysokiego obcasa, ale też białego koloru, który pięknie kontrastował z jej muśniętą słońcem skórą i złotych detali, które dodały całości szczypty luksusu i charakteru.

Źródło zdjęcia na okładce: Instagram, autorka: Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)