Kategorie

natacha ramsay levi

Czy Natacha Ramsay-Levi zostanie nową projektantką Chloé?

Niedawno świat mody zszokowała wiadomość, że markę Chloé opuszcza Clare Waight Keller. Na jej następczynie nieoficjalnie podaje się Natachę Ramsay-Levi. Poznajmy ją bliżej!

Z roku na rok coraz więcej zmian na stanowiskach dyrektorów kreatywnych w wielkich domach mody. Ostatnio pisaliśmy o odejściu Riccardo Tisci z Givenchy, a kolejną francuską marką, która zmienia projektanta, jest Chloé. Po kilkunastu latach pracy Clare Waight Keller rezygnuje ze swojego stanowiska. Umowa dyrektor kreatywnej wygaśnie już 31 marca. Ostatnią kolekcję projektantki zobaczymy podczas Paryskiego Tygodnia Mody. Z nieoficjalnych informacji wynika, że za sterami Chloé stanie Natacha Ramsay-Levi. W tym roku będzie o niej głośno! Koniecznie musicie poznać ją bliżej.

Życie prywatne

https://www.instagram.com/p/6p8hyHt5SG/?taken-by=nramsaylevi

O życiu projektantki nie wiadomo zbyt wiele. Natacha Ramsay-Levi urodziła się w stylowym Paryżu. Przez kilkanaście lat związana była z artystą Olivierem Zahmem. To francuski dziennikarz i fotograf,  jeden z założycielu magazynu „Purple”, a także bloger – autor strony Purple Diary. Para rozstała się na jakiś czas, ale później do siebie wróciła, teraz nie wiadomo, czy są nadal razem. Natacha i Olivier mają 4-letniego syna. Bardzo często możemy zobaczyć go w mediach społecznościowych na profilach rodziców na Instagramie.

Kariera zawodowa

https://www.instagram.com/p/BP_pwQ3j57x/?taken-by=nicolasghesquiere

Natacha Ramsay-Levi ze światem mody związana jest od niedawna. Od 2002 roku pracuje u boku projektanta Nicholasa Ghesquière’a. Ich współpraca zaczęła się od stażu Natachy w domu mody Balenciaga. Później młoda gwiazda była konsultantką takich marek jak Acne Studios i Hermès. Po urlopie macierzyńskim Natacha dołączyła do Nicholasa Ghesquière’a, który wcześniej odszedł z Balenciagi do francuskiego domu mody Louis Vuitton. Co ciekawe, kontrakt szefowej działu projektowania, czyli Natachy Ramsay-Levi, kończy się pod koniec marca. To bardzo prawdopodobne, że to właśnie ona zajmie stanowisko Clare Waight Keller.

Natacha Ramsay-Levi – poznaj jej styl

https://www.instagram.com/p/6wfJZpN5ZV/?taken-by=nramsaylevi&hl=pl

Prawa ręka Nicholasa Ghesquière’a bardzo często nosi stroje z metką Louis Vuitton. W jej szafie znajdziemy zarówno seksowne sukienki, jak i wygodne spodnie. Nie boi się mocnych wzorów i kolorów, uwielbia czerń i skórzane kurtki. Natacha pokazuje swoją świetną sylwetkę zakładając krótkie topy i spódnice, a także modele ubrań z wysokim stanem. Bardzo często podkreśla talię paskiem, chętnie nosi okulary przeciwsłoneczne oraz botki na słupku. Projektanta ma słabość do biżuterii! Kocha duże, wiszące kolczyki, okazałe naszyjniki oraz wyraziste pierścionki – często zakłada kilka sztuk naraz. Naturalna fryzura i makijaż pokazują, że Natacha Ramsay-Levi jest 100% Francuzką!

Fot.: Instagram, Eastnews

Napisz do autora: karolina.stola@allani.pl

Absolwentka dziennikarstwa zakręcona na punkcie mody. Fanka Karla Lagerfelda i książek o modzie. Z zamiłowania "lumpexoholiczka" i zbieraczka markowych dodatków. Uzależniona od czekolady i nakryć głowy.