Kategorie

premiera w.kruk

Czy po 40-tce można wyglądać stylowo? Gwiazdy udowadniają, że tak!

Wczorajszy dzień polskie celebrytki spędziły nie tylko obchodząc walentynki, ale również świętując premierę nowej kolekcji biżuterii W.Kruk. Zobaczcie, kto pojawił się na imprezie – zwłaszcza stylowe gwiazdy po 40-tce robią wrażenie!

Niektóre kobiety uważają, że przekraczając 40 lat, nie muszą już o siebie dbać, a najnowsze trendy i seksowne ubrania nie są już dla nich. Tymczasem w każdym wieku można epatować kobiecością, bawić się modą i cieszyć się życiem. Spójrzcie tylko na polskie gwiazdy, które są już po 40-tce: one udowodniły, że można prezentować się stylowo w każdym wieku. Jak one to robią?

Niezawodna sukienka

Nowa kolekcja biżuterii W.Kruk została zaprojektowana przez Magdalenę Cielecką i Maję Ostaszewską. Aktorki nie kryją się ze swoją przyjaźnią, często grają w tych samych produkcjach czy popierają te same organizacje społeczne. Obie są również 45-latkami. Na imprezę postawiły na sukienki – element garderoby, który jest najlepszą przyjaciółką każdej kobiety. Gwiazdy wybrały dopasowane fasony: Magdalena Cielecka pojawiła się w czerwonej kreacji, którą uzupełniła czarnymi lakierowanymi sandałkami. Maja Ostaszewska wolała bardziej ascetyczny czarny model, którego ozdobą były transparentne wstawki i połyskujące aplikacje. Strój aktorka uzupełniła srebrnymi szpilkami. Jak Wam się podobają ich stylizacje? Trzeba przyznać, że obie gwiazdy po 40-tce prezentują się niezwykle kusząco.

W tym stylu:

Zabawa kolorami

Kobieta po 40-stce może sobie pozwolić zarówno na wyraziste kolory, jak i odrobinę zmysłowości. Pokazała to Karolina Ferenstein-Kraśko, która na premierze biżuterii W.Kruk postawiła na kontrasty. Celebrytka zestawiła dwurzędową ciemnozieloną marynarkę z białymi cygaretkami. Outfit uzupełniła designerska torebka oraz kolorowe szpilki. Naszą uwagę zwrócił także głęboki dekolt gwiazdy, który ujawnił skrawek seksownej koronki, zapewne od jedwabnego topu. Seksapil bez wulgarności w dojrzałym wieku jest jak najbardziej możliwy! A jeśli wolicie skromniejsze zestawy, zainspirujcie się outfitem Pauliny Smaszcz-Kurzajewskiej. Prezenterka również zdecydowała się na color blocking, jednak w ugrzecznionej wersji. Pastelowa koszula z wiązaniem, szerokie kobaltowe spodnie, żółta torebka i gustowne kolory – spójrzcie tylko, jak mocne kolorystyczne akcenty odmłodziły dziennikarkę!

W tym stylu:

Fot.: Eastnews

Napisz do autora: justyna.majerska@allani.pl

Wielbicielka mody, nie tylko współczesnej, ale i dawnej. Wolny czas najchętniej spędza przy maszynie do szycia, dzięki której urzeczywistnia swoje kostiumowe projekty. Lubi rowerowe wycieczki, literaturę historyczną i gorącą czekoladę.