Kategorie

golf plus duży biust

Duży biust plus golf – czy to dobry pomysł?

Duży biust od zawsze kojarzy się z seksapilem i kobiecością. Jednak, oprócz oczywistych walorów, które cenią w szczególności mężczyźni, może się on okazać również zmorą właścicielki. Dlaczego? Tak się składa, że obfite piersi są bardziej wymagające stylizacyjnie, niż te w mniejszych rozmiarach. Szczególną uwagę powinnyście zwrócić na jeden element Waszej garderoby – golf!

Golf a duży biust

Jesteś właścicielką biustu o większej miseczce? W takim razie musisz się pogodzić z tym, że golfy nie są dla Ciebie. Duże piersi, aby prezentowały się kobieco i były Twoim atutem, potrzebują odpowiedniej oprawy, która sprawi, że nie będą one wyglądać wyzywająco lub nawet wulgarnie. Dlatego musisz być bardzo ostrożna w doborze odpowiednich ubrań, tak aby wyeksponować swój niewątpliwy atut, utrzymując przy tym stylizacyjny balans.

Dlaczego golf nie jest w tym przypadku dobrym pomysłem? Niestety, wszelkie bluzki czy swetry z dekoltem blisko szyi sprawią, że Twój biust będzie wyglądał na potężny. Wizualnie będzie się wydawał jeszcze większy niż w rzeczywistości, co wbrew pozorom nie będzie prezentowało się atrakcyjnie. Efekt ten zostanie spotęgowany szczególnie w sytuacji, gdy zdecydujesz się na golf wykonany z bardzo obcisłego materiału, który dość, że będzie go mocno opinał, to jeszcze uwydatni miseczki Twojego biustonosza. W takim razie jakie fasony bluzek czy swetrów korzystnie wpłyną na Twoją sylwetkę? Radzimy wybierać ubrania z dekoltem w serek, które wysmuklą górną partię sylwetki. Dodatkowo lepiej sprawdzą się luźniejsze modele, dzięki którym zachowasz proporcje między biustem a talią. Pamiętaj, że Twoje piersi są na tyle atrakcyjne, że nie musisz jeszcze mocniej skupiać na nich uwagi dodatkowymi ozdobnikami – dlatego zrezygnuj z wszelkich dodatków w postaci sznurowań, czy aplikacji w okolicy dekoltu.

Z tych fasonów lepiej zrezygnuj: 

Co wybrać zamiast golfu?

Wpadki zdarzają się najlepszym!

Każdemu zdarzają się wpadki, nawet popularnym osobom, nad których wizerunkiem czuwa sztab stylistów. Na szczęście my możemy uczyć się na ich błędach! Spójrzcie chociażby na stylizację Melanii Trump, która uchodzi za ikonę stylu, nawet ona złapała się na stylizacyjną wpadkę i wyeksponowała swój obfity biust w bardzo obcisłej bluzce. Było to wyjątkowo nie na miejscu, ponieważ Pani prezydentowa na taki strój zdecydowała się podczas dyplomatycznej wizyty u latynoskich rodzin. Niestosowności dodał sweterkowi również kolor – jasna barwa wizualnie jeszcze bardziej powiększyła piersi. Radzimy nie powielać błędów Melanii Trump i wybierać ubrania, które fasonem pasują do naszej sylwetki.

Fot.: Imaxtree, EastNews

Napisz do autora: anna.brotoj@allani.pl

Redaktorka z zamiłowania, psycholog z wykształcenia. Fanka niezależności - dlatego dodatkowo rozwijam również swoją działalność. Marzę, aby doba była elastyczna, a noc dłuższa. Mimo wielu obowiązków, zawsze znajdę czas na poszukiwanie najświeższych trendów! Co mnie relaksuje? Wieczory przy PlayStation lub dobrym filmie.