Kategorie

  • Allani
  • /
  • News
  • /
  • Gwiazdy świętują 20-lecie TVN-u na okładkach VIVY!
viva okładka gwiazdy tvn

Gwiazdy świętują 20-lecie TVN-u na okładkach VIVY!

TVN postanowił hucznie obchodzić swoje 20. urodziny. Był bal, specjalne spoty telewizyjne, a teraz nadszedł czas na… jubileuszowe okładki w popularnym magazynie! Zobaczcie, jakie gwiazdy pozowały przed obiektywem!

TVN postanowił uczcić swoje gwiazdy i na 20-lecie istnienia zafundował im prawdziwy rarytas, czyli okładkę w popularnym magazynie VIVA! Co ciekawe, TVN-owskich celebrytów zobaczymy aż w 3 odsłonach! Szykuje się gratka dla kolekcjonerów – zamierzacie kupić wszystkie 3 okładki magazynu? Numer będzie dostępny w kioskach od jutra, czyli 19 października, w kuszącej cenie 3,69 zł.

Gwiazdy TVN na okładkach VIVY!

Kto wystąpił przed obiektywem? Oczywiście, największe gwiazdki stacji, czołowi celebryci i prowadzący najpopularniejsze programy rozrywkowe. Na pierwszej okładce zagościły wpływowe kobiety show businessu: Kinga Rusin, Magda Mołek, Monika Olejnik i Magda Gessler. Okładkę numer 2 firmują twarze Piotra Kraśko, Anity Werner oraz Huberta Urbańskiego. Najbardziej rozrywkowa jest trzecia okładka, na której zobaczymy gwiazdy talent show: Kubę Wojewódzkiego, Agnieszkę Chylińską w eleganckim futrze i Marcina Prokopa. Sesja utrzymana jest w stylu glamour – kobiety pozują w wieczorowych sukniach, mężczyźni w eleganckich garniturach. Widać, że TVN pragnął, aby całość prezentowała się uroczyście i światowo.

Kontrowersje wokół okładek

A skoro o światowości mowa… Okładki ledwie co ujrzały światło dzienne, a już spadła na nich lawina krytyki. Internauci wyśmiewają przede wszystkim retusz: razi wyprasowana twarz Huberta Urbańskiego, zmodyfikowane policzki Anity Werner, wygładzona skóra Magdy Gessler czy bujna czupryna Kuby Wojewódzkiego. Co prawda, gwiazdy tłumaczą się, że retusz jest minimalny, jednak trudno im wierzyć, skoro sztuczność i pompatyczność aż bije po oczach. Internautów frapuje też inna rzecz, a mianowicie brak na okładkach ulubienicy Edwarda Miszczaka, czyli Gosi Rozenek. Gdzie podziała się największa gwiazda TVN-u, czołowa lady i perfekcyjna pani domu, która od kilku lat dostaje własne programy? Wszystko wskazuje na to, że Małgorzata Rozenek-Majdan jest skłócona z większością koleżanek i kolegów ze stacji, więc wspólne pozowanie z nimi mogłoby być problematyczne. Przypomnijmy, że lady miała konflikty z Kubą Wojewódzkim, Magdą Mołek i Kingą Rusin oraz była podejrzewana o namieszanie w małżeństwie Piotra Kraśko.

W stylu gwiazd TVN-u:

Jak podobają Wam się okładki? Są stylowe, czy raczej rażą tandetą?

Fot.: Instagram

Napisz do autora: justyna.majerska@allani.pl

Wielbicielka mody, nie tylko współczesnej, ale i dawnej. Wolny czas najchętniej spędza przy maszynie do szycia, dzięki której urzeczywistnia swoje kostiumowe projekty. Lubi rowerowe wycieczki, literaturę historyczną i gorącą czekoladę.