Kategorie

tanie i modne kapcie po domu

Jesień już jest – nadszedł czas na… ciepłe kapcie!

Tym butom zdecydowanie daleko do eleganckich szpilek i choć nie będą też konkurować z botkami za kostkę, to jednak w naszych sercach są numerem jeden! Nadeszła już jesień, więc to najwyższa pora zaopatrzyć się w model, w którym będziesz mogła zrobić sobie prawdziwe domowe hygge!

Nie wiem jak Wy, ale my zdecydowanie nie wyobrażamy sobie jesienno-zimowego sezonu bez kapci. Wracając po całym dniu spędzonym w deszczu i chłodzie, chętnie wkładamy coś wygodnego, co pozwoli nam się odprężyć i poczuć swobodnie. Siedząc w domu, najważniejsze jest przecież, by ubrania nas nie krępowały i były miękkie w dotyku. Bawełniane piżamy, wygodne swetry, lekkie i luźne koszule tworzą doskonały przepis na idealny look. Jednak żaden domowy uniform nie byłby kompletny bez kapci, lub jeszcze inaczej – bamboszy.

Miłośnicy domowych ubrań dobrze wiedzą, że nie ma w pełni poczucia hygge, jeśli na ich stopach nie pojawią się wygodne kapcie. Nie ma co mówić o przytulnym i wygodnym ubraniu. Miękkie, ciepłe i niezwykle przyjemne w dotyku domowe kapcie są gwarancją dobrego samopoczucia. Wyglądają świetnie zarówno z jeansami, dresami, a przede wszystkim ze spodniami od piżamy. Kapcie to bardzo ważny element stroju. Nawet w domowym zaciszu, spędzając leniwie weekend, warto sprawić sobie przyjemność i ubrać coś stylowego, a przede wszystkim wygodnego. Radzimy Wam więc poświęcić odrobinę czasu na wybór idealnych modeli kapci –  w końcu to właśnie w nich spędzisz długie, leniwe, jesienno-zimowe wieczory!

⬇️Specjalnie dla Was znaleźliśmy modele, które kupicie w bardzo atrakcyjnych cenach⬇️

Fot.: Eastnews

Napisz do autora: joanna.chabrzyk@allani.pl

Studia rozbudziły we mnie pasję do przegrzebywania otchłani Internetu i odnajdywania wartościowych informacji. Jestem zadeklarowaną minimalistką, która nie ulega krótkotrwałym trendom. Praca w Allani pozwala mi realizować się w dziale contentowym oraz rozwijać w dziedzinie mody. W wolnych chwilach zaczytuje się w blogach z pogranicza mody i nowych technologii. Staram się być na bieżąco ze wszystkimi nowinkami i wydarzeniami z branży fashion. W wolnych chwilach sięgam po literaturę drogi.