Kategorie

  • Allani
  • /
  • Gwiazdy
  • /
  • Kiedyś nosiły je tylko nastolatki, dziś paraduje w nich Rozenek. Te spodnie wracają do mody
Rozenek nosi spodnie cargo

Kiedyś nosiły je tylko nastolatki, dziś paraduje w nich Rozenek. Te spodnie wracają do mody

Spodnie cargo to już banał? Absolutnie nie. W tym sezonie przybierają jeszcze ciekawszą odsłonę, dzięki której utrzymują pozycję modowego przeboju. Przypadną do gustu paniom, ceniącym sobie klasykę i są elegantsze niż myślisz. Spójrz tylko na Małgorzatę Rozenek-Majdan 

Cargo pants, w Polsce najczęściej nazywane bojówkami, kojarzymy przede wszystkim ze spodniami z nylonu, o wątpliwej jakości, które nadają stylizacji sportowego i ulicznego sznytu. Chodzą w nich najczęściej dziewczyny młodego pokolenia, które dzięki nim nawiązują do modnej estetyki Y2K z lat 2000., ale też są dla nich wyrazem nonszalancji.

Małgorzata Rozenek-Majdan znalazła jednak spodnie cargo, które otwierają zupełnie nowe możliwości. Dzięki nim możemy cieszyć się stylem, który łączy wygodę i funkcjonalność charakterystyczną dla bojówek z elegancją i ponadczasowym wdziękiem denimowych klasyków. Celebrytka ma w szafie kilka par tych spodni.

Bojówki znów są na topie. Postaw na model w stylu Rozenek-Majdan

Małgorzata Rozenek-Majdan już na początku roku uległa trendowi na bojówki. Celebrytka musiała jednak ograć je w swoim stylu – czyli prosto, z klasą, ale z modowym twistem. Jej wybór padł na spodnie cargo z denimu, które świetnie łączą sobie nowoczesność, luz i miejski sznyt z nieśmiertelną klasyką. Choć Małgorzata Rozenek-Majdan nierzadko stawia na świeże trendy, to najczęściej możemy zobaczyć ją w nich tylko raz. Jednak w przypadku tych jeansów, pozostaje im wierna już kilka dobrych miesięcy. To o czymś świadczy…

Spodnie cargo Małgorzaty Rozenek-Majdan różnią się od klasycznych bojówek tym, że nie posiadają charakterystycznych ściągaczy na końcu nogawek i są wykonane ze znacznie bardziej szlachetnego materiału niż tradycyjne bojówki. Przez to dają nam podwójne możliwości – jako nonszalanckie spodnie cargo i jako ponadczasowe jeansy.

Zobacz też: „Młodzieżowa” Rozenek-Majdan pozuje w przymierzalni. Torebka z miejsca stała się hitem

Na przykładzie Małgorzaty Rozenek-Majdan zauważamy, że denimowe spodnie cargo z kieszeniami to błyskawiczny sposób na to, by podkręcić nawet casualowe stylizacje. Małgorzata Rozenek-Majdan nosi je w duchu trendu denim-on-denim, łącząc je z jeansową koszulą, ale też w bardzo basikowym zestawie z białym, dopasowanym T-shirtem. Efekt? O niebo lepszy niż mogłaby uzyskać z jeansami, o jakimkolwiek innym fasonie.

Z racji, że spodnie cargo już od dłuższego czasu utrzymują status przeboju, wiemy, że „zagrzeją” w modzie miejsce na dłużej. Zwłaszcza teraz, gdy powstają na ich bazie hybrydy, nawiązujące do nieśmiertelnej klasyki. Dlatego jeśli do tej pory odpierałaś myśl, że mogłabyś kiedykolwiek włożyć bojówki, to pora się do nich przekonać, a modele w stylu Rozenek-Majdan będą ku temu najlepszą okazją.

Źródło zdjęcia na okładce: Instagram, autorka: Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)