Kategorie

zainspiruj się stylizacje allani konkurs

Konkurs „Zainspiruj się z Allani.pl”

Wyróżniliśmy kolejną stylizację, która powalczy o nagrodę główną w konkursie Allani! Zobacz, kto urzekł jury i dołączył do kręgu zwycięzców, tym samym ubiegając się o bon upominkowy o wartości 200 zł!

Przypomnijmy zasady konkursu, codziennie w naszej zakładce konkursowej prezentujemy grafikę z motywem, który ma posłużyć jako inspiracja do tworzenia stylizacji w naszym kreatorze. Po upływie tygodnia wyłonimy 7 stylistów, którzy zawalczą o nagrodę główną. Zobacz dzisiejszy zestaw, który dołączył do grona wyróżnionych prac!

Wyróżniona stylizacja w konkursie

Konkurs allani zainspiruj się stylizacje

Klimatyczna stylizacja z lat 50 użytkowniczki Moda i Styl wyróżniona w konkursie.

Stylizacja od STYL I MODA

Paleta barw, jaka posłużyła do stworzenia zainspirowanych nią zestawów, pełna jest różu, czerwieni oraz koloru bordowego. Tym samym zachęcając nasze stylistki do tworzenia oryginalnych połączeń, co można było zauważyć w ilości stworzonych prac. Dzisiejsza stylizacja jest niezwykle cukierkowa, lekka i pastelowa. Urzekło nas nawiązanie do pełnej słodyczy dziewczęcości i soczystej maliny, której kolor odnalazł swoje odzwierciedlenie w rozkloszowanej spódnicy. Bardzo spodobała nam się interpretacja użytkowniczki Styl i Moda, która sprytnie nawiązała do klimatu lat 50, wywołując u nas nostalgię, przenosząc do czasów, kiedy to rozkwitła moda na kobiece kształty, a ikoną piękna była Marilyn Monroe. Gratulujemy wyróżnienia i zachęcamy do tworzenia kolejnych zestawów! Nie zapominaj, że Ty też możesz dołączyć do grona wyróżnionych stylistek, tworząc zestawy w naszym kreatorze!

Wygraj 200 zł na zakupy!

Pragniesz zdobyć bon upominkowy o wartości 200 zł i pokazać swoją kreatywność? Stwórz niezwykłą stylizację, znajdź się wśród znamienitego grona wyróżnionych osób i zawalcz o główną nagrodę!

Zobacz jak korzystać kreatora Allani->KLIK!

konkurs allani

Zainspiruj się barwami i wzorami,stwórz swoją autorską stylizację i wygraj nasz konkurs!

Przyłącz się do niezwykłej zabawy i pokaż swoją pasję do mody, tworząc stylizacje odzwierciedlające Twoją artystyczną duszę! Kto wie, może jutro to właśnie Twoja praca zostanie wyróżniona? Nie zwlekaj i zwiększ swoje szanse na wygraną!

Przejdź do zakładki konkursowej i weź udział w konkursie:

---->KONKURS<----

Fot.:Stylizacja użytkowniczki Allani, Pinterest, Shutterstuck

Napisz do autora: joanna.chabrzyk@allani.pl

Studia rozbudziły we mnie pasję do przegrzebywania otchłani Internetu i odnajdywania wartościowych informacji. Jestem zadeklarowaną minimalistką, która nie ulega krótkotrwałym trendom. Praca w Allani pozwala mi realizować się w dziale contentowym oraz rozwijać w dziedzinie mody. W wolnych chwilach zaczytuje się w blogach z pogranicza mody i nowych technologii. Staram się być na bieżąco ze wszystkimi nowinkami i wydarzeniami z branży fashion. W wolnych chwilach sięgam po literaturę drogi.