Kategorie

  • Allani
  • /
  • Gwiazdy
  • /
  • Scarlett Johansson- przemiana z seksbomby w chłopczycę
Scarlett Johansson styl

Scarlett Johansson- przemiana z seksbomby w chłopczycę

Znana z wielkiego ekranu, piękna, uwodzicielska, muza Woodiego Allena – Scarlett Johansson! Zobacz, jak bardzo przeobraził się jej styl i czy decyzja o zmianie wizerunku była dla niej korzystna!

Scarlett Johansson to jedna z najbardziej utalentowanych aktorek młodego pokolenia. Jej bardzo specyficzny styl aktorstwa, oparty na delikatnych emocjach i naturalności zyskał rzesze fanów i sprawił, że aktorka stała się jedną z najbardziej rozpoznawalnych postaci w świecie Hollywood. Wszyscy pokochali ją za osobowość i urodę pełną skrajności! Scarllet jest uwodzicielska, ale zarazem niewinna, dziewczęca, jak również niesamowicie kobieca, to mieszanka, która definiuje jej wyjątkowość.

 

Scarlett Johansson – z seksbomby w chłopczyce

Jej styl również plasuje się na dwóch biegunach. Szczególnie ostatnio mogliśmy zaobserwować jej wielką przemianę z wyjątkowo seksownej, eksponującej swoje wdzięki, długowłosej blondynki w chłopczycę, która częściej stawia na casualowe, wygodne stylizacje niż eleganckie, kobiece zestawy. Szczególnie widać to po za czerwonym dywanem, kiedy gaśnie blask fleszy.

. I’m sorry I’m such a bad person bc inactive ? – but damn ?? – – #ScarlettJohansson

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Scarlett Ingrid Johansson (@scarlettingridjohansson) 7 Maj, 2015 o 5:05 PDT

Przemianę aktorki fani dostrzegli wraz z jej spektakularną zmianą fryzury. Swoje długie, falowane blond włosy Scarlett znacznie skróciła, uzyskując lekko chłopięcy, wygodny image. Wraz ze zmianą uczesania aktorka co raz częściej zaczęła pokazywać się na czerwonym dywanie w garniturach, oversizowych marynarkach lub bardziej rockowych stylizacjach. Przeobrażenie dokonało się również w palecie kolorów jakie wybiera w swoich zestawach. Co raz rzadziej możemy zobaczyć ją w pastelowych, jasnych barwach, które wcześniej zazwyczaj jej towarzyszyły, teraz królują w jej garderobie stonowane, ciemne barwy, które czasami przełamuje np. ognistą czerwienią lub głębokim fioletem. Poniżej prezentujemy zestawy od naszych stylistek, którymi możesz się zainspirować tworząc look we współczesnym stylu Scarlett Johansson.

Garnitur w kobiecym wydaniu

Scarlett Johansson w garniturze

Casual look

 

Scarlett Johansson w jeansach i kardiganie

Mom jeans

 

Scarlett Johansson w białej koszuli i jeansach

 

Fot.: EastNews, Instagram

Napisz do autora: anna.brotoj@allani.pl

Redaktorka z zamiłowania, psycholog z wykształcenia. Fanka niezależności - dlatego dodatkowo rozwijam również swoją działalność. Marzę, aby doba była elastyczna, a noc dłuższa. Mimo wielu obowiązków, zawsze znajdę czas na poszukiwanie najświeższych trendów! Co mnie relaksuje? Wieczory przy PlayStation lub dobrym filmie.