Kategorie

Zainspiruj się z Allani.pl

Konkurs „Zainspiruj się z Allani.pl”

Poznaliśmy trzecią stylizację, która powalczy o nagrodę główną w konkursie! Zobacz kto został wyróżniony i czym zachwycił jury dzisiejszy zestaw! Do grona zwycięzców możesz dołączyć również Ty, dlatego nie zwlekaj i stwórz stylizację w naszym kreatorze!

Przypomnijmy zasady trwającego obecnie na Allani.pl konkursu. Każdego dnia prezentujemy grafikę z inspiracjami do tworzenia stylizacji w naszym kreatorze. Dzięki temu codziennie możemy podziwiać dziesiątki kreatywnych inspiracji, z których jury konkursowe wybiera jedną, której autor najlepiej zinterpretował zaprezentowane motywy konkursowe. Po tygodniu zostanie wyłonionych siedmiu zwycięzców, którzy powalczą o nagrodę główną, czyli 200 zł na zakupy! Zobacz kto dzisiaj dołączył do tego grona!

 

Wyróżniona stylizacja w konkursie

konkurs zainspiruj się

 

Autorką wyróżnionej dzisiaj stylizacji jest Majaaaaa, która stworzyła bardzo wygodną, casualową stylizację, którą śmiało możemy wykorzystać przy kompletowaniu naszego codziennego zestawu. Motyw na którym się opierała nawiązywał do wiosennych jabłoni, kwiecistej łąki oraz romantycznego zachodu słońca. Według nas stylizacja ta idealnie nadałaby się na spacery w nadchodzące ciepłe dni, które niewątpliwie kojarzą nam się z prezentowanymi motywami. Dziękujemy za tą wyjątkową stylizację i gratulujemy wyróżnienia!

 

Wygraj 200 zł na zakupy!

A czy Ty już stworzyłeś swoją stylizację, dzięki której możesz wygrać 200 zł w konkursie? Jeśli nie to zachęcamy do skorzystania z naszego kreatora i wzięcia udziału w zabawie! Może to właśnie Twoja stylizacja zostanie wyróżniona następnym razem??

Dowiedz się jak korzystać z kreatora stylizacji: KLIK

w co się dzisiaj ubrać

Przejdź do zakładki konkursowej i weź udział w konkursie!

<<< KONKURS >>>

 

Fot.: Stylizacja użytkowniczki Allani, Pinterest

Napisz do autora: anna.brotoj@allani.pl

Redaktorka z zamiłowania, psycholog z wykształcenia. Fanka niezależności - dlatego dodatkowo rozwijam również swoją działalność. Marzę, aby doba była elastyczna, a noc dłuższa. Mimo wielu obowiązków, zawsze znajdę czas na poszukiwanie najświeższych trendów! Co mnie relaksuje? Wieczory przy PlayStation lub dobrym filmie.