Kategorie

  • Allani
  • /
  • W stylu gwiazdy
  • /
  • Kożuchowska już dawno nie wyglądała tak dobrze! Zwróć uwagę na te buty…
małgorzata kożuchowska

Kożuchowska już dawno nie wyglądała tak dobrze! Zwróć uwagę na te buty…

Małgorzata Kożuchowska jak zwykle dała lekcję stylu i pokazała, jak łączyć drogie rzeczy od projektantów z butami, za które nie zapłacisz więcej niż 160 zł! Ten zestaw udowadnia, że aktorka zasługuje na miano „polskiej ikony stylu”. Zgadzasz się z tą opinią? Sprawdź!

Małgorzata Kożuchowska zachwyciła stylem

Tylko trzy elementy, a sprawiają, że od Kożuchowskiej nie można oderwać wzroku! Aktorka wygląda promieniście i niezwykle młodo! Wszystko za sprawą umiejętnie dobranej stylizacji, dzięki której celebrytka wygląda świeżo, lekko i modnie. Na pochwałę zasługuje nie tylko gustowny dobór wszystkich elementów zestawu, ale przede wszystkim odwaga w noszeniu nowoczesnych i jednocześnie kontrowersyjnych rzeczy.

Stylizacja Małgorzaty Kożuchowskiej to kwintesencja jesienno-zimowych trendów! Na pierwszy plan wysuwa się sukienka ze stójką, wykonana z miękkiego weluru, wykończonego połyskującymi cekinami. Niewątpliwą ozdobą tego fasonu jest subtelna koronka przy szyi, rękawach i dołu sukienki oraz aksamitna, bordowa wstążka. Aktorka zdecydowała się na długość sięgającą połowy uda, która uwydatniła niezwykle zgrabne nogi celebrytki. Luksusu stylizacji dodała czerwono-zielona torebka od Chloé – jej koszt to ok. 6 tys. złotych, co czyni ją najdroższym detalem tego zestawu. Małgorzata Kożuchowska jednak doskonale zdaje sobie sprawę, że to nie metki od drogich projektantów świadczą o naszym guście, a umiejętne łączenie ekskluzywnych rzeczy z dużo tańszymi. Dlatego aby uzyskać balans, do zestawu dobrała niezwykle modne skarpetkowe botki, które kosztują jedyne 159 zł! Mamy dla Ciebie dobrą wiadomość! Dokładnie takie same buty kupisz u nas! Zobacz poniżej!


Stwórz stylizację w stylu Małgorzaty Kożuchowskiej:

Podoba Ci się stylizacja Małgorzaty Kożuchowskiej? Podziel się swoją opinią w komentarzu! 

Fot.: EastNews

Napisz do autora: anna.brotoj@allani.pl

Redaktorka z zamiłowania, psycholog z wykształcenia. Fanka niezależności - dlatego dodatkowo rozwijam również swoją działalność. Marzę, aby doba była elastyczna, a noc dłuższa. Mimo wielu obowiązków, zawsze znajdę czas na poszukiwanie najświeższych trendów! Co mnie relaksuje? Wieczory przy PlayStation lub dobrym filmie.