Kategorie

  • Allani
  • /
  • Gwiazdy
  • /
  • Kim jest Anna Skura? Poznaj styl uczestniczki programu „Agent Gwiazdy”
Ania Skura

Kim jest Anna Skura? Poznaj styl uczestniczki programu „Agent Gwiazdy”

Anna Skura, blogerka znana pod pseudonimem What Anna Wears, nie może ostatnio narzekać na brak aktywności. Ciągłe wyjazdy w egzotyczne miejsca, kampanie reklamowe, a ostatnio jej udział w nowej edycji programu Agent Gwiazdy sprawiły, że jest o niej coraz głośniej. Tym razem jednak postanowiliśmy wziąć pod lupę jej styl, który jak na podróżniczkę przystało, okazał się bardzo interesujący. Zobacz sama!

Anna Skura w mediach

O Annie Skurze, autorce bloga What Anna Wears, robi się coraz głośniej! Wcześniej znana głównie w blogosferze z tematyki modowo-podróżniczej, od niedawna coraz śmielej wkracza na salony. Głównie za sprawą swojego udziału w nowej edycji programu Agent Gwiazdy. Akcja rozgrywała się m.in. na Bali, ówczesnym miejscu zamieszkania blogerki, która przyznała, że był to jeden z kluczowych elementów, dzięki któremu zdecydowała się na udział w programie. Nie wiemy jak wypadnie, ale do tej pory uchodziła za jedną z najsympatyczniejszych i naturalnych osób w internetowym show-biznesie. Ciekawe, czy nadal nią pozostanie… 🙂

Seksowne sukienki nude i karmelowe ramoneski:

What Anna Wears i jej podróże

Jej klimatyczne zdjęcia na Instagramie z licznych wypraw inspirują wiele z nas. Oprócz dawki pozytywnej energii, Ania zawsze stara się przemycać w swoich zdjęciach najświeższe nowinki ze świata mody. Długie suknie maxi w boho stylu stały się już znakiem rozpoznawczym blogerki. Najczęściej dobiera do nich sandałki ze wstawkami z kolorowej włóczki, wiklinowe torebki koszyki i oryginalne nakrycia głowy w postaci turbanów, od których, jak często przyznaje, jest uzależniona.

Damskie sukienki maxi w kwiatowy print:

Ta dziewczyna wie, jak nosić się w stylu boho

Nie trudno zauważyć, że podróżniczka uwielbia styl boho i jego charakterystyczne elementy. Zawsze, gdy tylko ma okazję, stara się stawiać na luźne, lejące się sukienki z satynowych materiałów. Jeśli na imprezie obowiązuje czarny dress code, Ania mimo wszystko ubarwi go jednym, charakterystycznym dodatkiem, np. w postaci czerwonej apaszki przewiązanej wokół szyi. Okazja wymaga długich sukni? Maxi wersja granatowej sukienki boho będzie doskonałym tłem dla złotych akcesoriów w postaci biżuterii i torebki chanelki na łańcuszku.

Mała czarna i maxi boho na imprezę:

Fot.: East News, Instagram @whatannawears

Napisz do autora: sonia.ubik@allani.pl

Miłośniczka mody, estetyki lat 60. i niezliczonej ilości kawy. Na co dzień staram się godzić moje dwie największe pasje jakimi są moda i muzyka. Prowadzę bloga modowego, gdzie staram się przekonać innych, aby nauczyli się podążać za własnym stylem, nie ulegając przy tym wszystkim sezonowym trendom. W wolnych chwilach przygotowuję się do nagrania swojej pierwszej EPki, bo dwie pasje muszą iść u mnie w parze. :)