Kategorie

Kucyki Pony i Trybsony – jak powinny ubierać się małe dziewczynki?

Być może niektórzy z Was znają Trybsonów, czyli popularną parkę z kultowego Warsaw Shore. Celebryci niedawno pojawili się na ściance wraz z dziećmi i… narobili niemałego zamieszania. Czy ich córki pójdą w ślady rodziców?

Fanom Warsaw Shore Elizy i Trybsona nie trzeba przedstawiać. Parka celebrytów zapałała do siebie uczucie na planie show i już dorobiła się dwójki dzieciaków, którymi często chwalą się w mediach społecznościowych. We wtorek cała gromadka przybyła na premierę hitu dla dzieci Kucyki Pony. Dla 3-letniej Wiktorii i rocznej Kornelii był to debiut na ściance! Dziewczynki średnio zniosły obecność fotoreporterów, a starsza córka Trybsonów nawet się rozpłakała.

Stylizacje Wiktorii i Kornelii Trybała

Na uwagę zasługują stylizacje dziewczynek. Pociechy Elizy miały na sobie zestawy z motywem kucyków Pony, a kolor ich ubranek był adekwatny do stylizacji ich mamy. Szkoda, że Eliza nie postawiła na dzianinowe sukieneczki dla swoich córek, wpisałaby się wówczas w modny amerykański trend, który popularność zdobywa również w Polsce. Wiktoria i Kornelia musiały jednak się zadowolić wygodnymi bluzami, getrami i sportowymi bucikami. Trybsonowie sprytnie przemycili motyw kucyków z filmowej bajki w stylizacjach swoich córek, a róż, choć dominował, występował w kilku odcieniach, przez co nie był zbyt nachalny. Widać, że nadruki z bajkowymi bohaterami umieszczane na koszulkach, sukienkach czy spodniach nigdy nie przestaną być popularne wśród najmłodszych.Róż dla dziewczynek: hit czy kit?

Róż w ubrankach dla dziewczynek nie jest niczym nowym, choć w ostatnich latach ten trend przybrał na sile, a młode mamy ochocze przebierają swoje córeczki w ten kolor od stóp do głów. Przesada jednak nie popłaca! Jeśli jesteś mamą i właśnie zamierzasz kupić nowe ubrania dla swojej pociechy, radzimy Ci nie przeszarżować z różową barwą. Jedna rzecz w tym kolorze w outficie wystarczy! Po co na siłę klasyfikować dzieci do danej barwy, tworzyć sztuczne podziały i pokazywać, iż tylko róż jest godny małej księżniczki? Inne pastelowe odcienie nie odejmą uroku Twojemu dziecku, a przynajmniej nie będzie ono kolejnym klonem wśród tabunów różowych dziewczynek. Spójrz tylko na stylizację innych dzieci obecnych na premierze Kucyków Pony: zarówno córki Piotra Rubika, jak i Kamili Szczawińskiej całkowicie zrezygnowały z różu.


Fot.: Eastnews

Napisz do autora: justyna.majerska@allani.pl

Wielbicielka mody, nie tylko współczesnej, ale i dawnej. Wolny czas najchętniej spędza przy maszynie do szycia, dzięki której urzeczywistnia swoje kostiumowe projekty. Lubi rowerowe wycieczki, literaturę historyczną i gorącą czekoladę.