Kategorie

  • Allani
  • /
  • News
  • /
  • Niezwykły projekt Happy Socks i The Beatles
happy socks nowa kolekcka

Niezwykły projekt Happy Socks i The Beatles

Tego jeszcze nie było! Szwedzka marka skarpetek i bielizny Happy Socks podejmuje współpracę z brytyjską legendą, czyli zespołem The Beatles! Co mogło powstać z tej szalonej kolaboracji? Oczywiście limitowana kolekcja skarpet! Musicie to zobaczyć!

Szwedzka marka Happy Socks od kilku lat udowadnia, że poczucie humoru, zabawa kolorem i śmiałymi wzorami nie jest jej obca. W ciągu swego istnienia, Happy Socks już kilka razy współpracował z muzykami, takimi jak Snoop Dogg czy Mike Snow, dlatego zaangażowanie się kultowego The Beatles w nową kolekcję skarpetek wcale nas nie dziwi. Choć z drugiej strony, taka kolaboracja wydaje się naprawdę ekscytująca!

Skarpety Yellow Submarine

skarpetki happy socks

Jak The Beatles mógł zainspirować Happy Socks? Oczywiście, za sprawą wielkiego przeboju brytyjskiego zespołu z 1966 r. oraz nakręconego na jego podstawie animowanego filmu z 1968 r., czyli Yellow Submarine! Powstała na podstawie dzieła limitowana kolekcja skarpetek liczy 6 par. Każda z nich przedstawia najbardziej rozpoznawalne postacie i sceny z filmu, m.in. The Dreadful Flying Glove, Szefa Blue Meanie oraz Jeremy’ego, Pepperland i Yellow Submarine. Skarpetki wprost tętnią psychodelicznymi barwami i oryginalnym designem, który cofa nas do szalonych lat 60., w których The Beatles było wprost ubóstwiane. A wszystko to w imię miłości i szczęścia, czyli dwóch wartości, które nie przemijają i łączą pokolenia. Kolekcja skarpetek ma szansę stać się hitem, a podekscytowani są nią nie tylko klienci. Dyrektor kreatywny Happy Socks, Viktor Tell mówi:

Jesteśmy naprawdę szczęśliwi z powodu współpracy i kolekcji. Jest to również wyjątkowe dla mnie na sposób prywatny, ponieważ mój tata brał udział w tworzeniu filmu Yellow Submarine w 1968 roku.

nowe skarpetki happy socks
Wszyscy fani The Beatles powinni być szczęśliwi! Kolekcja Yellow Submarine jest dostępna w sprzedaży od 3 października w sklepach firmowych Happy Socks (Warszawa, Katowice, Kraków). Skarpetki mieszczą się w pudełku prezentowym inspirowanym płytą winylową, możecie kupić każdą parę osobno lub jako trzy- lub sześcio-pak. Ceny zaczynają się już od 39.90 zł!


Fot.: Materiały prasowe Happy Socks

Napisz do autora: justyna.majerska@allani.pl

Wielbicielka mody, nie tylko współczesnej, ale i dawnej. Wolny czas najchętniej spędza przy maszynie do szycia, dzięki której urzeczywistnia swoje kostiumowe projekty. Lubi rowerowe wycieczki, literaturę historyczną i gorącą czekoladę.