Kategorie

magdalena ogórek i jej styl

Magdalena Ogórek: poznaj styl gwiazdy TVP!

Magdalena Ogórek w czasie kampanii prezydenckiej epatowała najnowszymi trendami, dziś kusi dyskretną elegancją na antenie TVP, gdzie „łamie” stereotyp typowej blondynki. Zobaczcie, jak ubiera się znana dziennikarka, aktorka i historyk sztuki!

Era nocnych koszulek kandydatki na prezydenta

To były czasy! Kilka lat temu Magdalena Ogórek była kojarzona z epizodycznymi rolami w polskich serialach i zapewne nie śniła, że może kiedyś zostać prezydentem RP. Cóż, i tak nim nie została, niemniej tuż przed wyborami była uważana za najbardziej stylową kandydatkę, która może nie miała szerokiej politycznej wiedzy, jednak mogła przynajmniej pochwalić się znajomością mody i bieżących trendów. Już wtedy stawiała na jednolite, stonowane i raczej minimalistyczne stylizacje, choć zdarzały jej się drobne wpadki. Jak choćby ta z slip dress, którą Magdalena Ogórek włożyła na pokaz La Manii. Sukienka przypominająca koszulkę nocną była wtedy hitem, jednak nie przypadła do gustu potencjalnym wyborcom Magdy.

Monochromatyzm i pastele, czyli sposób na udaną stylizację

Dziś, kiedy Magdalena Ogórek jest już stateczną dziennikarką TVP i nie w głowie jej kampanie prezydenckie, koszulkowe sukienki odłożyła na dno szafy. Nadal jednak chętnie stawia na monochromatyzm, a jej stylizacje zaliczają się do minimalistycznych. Proste płaszcze, sukienki o linii litery A i krótkie rękawki – to cechy charakterystyczne dla stylu dziennikarki. Równie często goszczą w nim pastele: jasne rozmyte kolory, zwłaszcza róż i błękit pasują do delikatnej urody i blond włosów.

Mroczna Magdalena Ogórek

Od czasu do czasu, Magdalena Ogórek lubi pokazać pazura i wcale nie mamy tu na myśli jej wpisów na Twitterze 😉 Dziennikarka na szczególne okazje wybiera czerń, koronki i ażurowe tkaniny. Tak było zarówno na wernisażu w listopadzie 2016 r., jak i na premierze wiosennej ramówki TVP w lutym tego roku. W obu przypadkach gwiazda postawiła na popularną brytyjską markę Self Portrait (której fankami są choćby Małgorzata Rozenek-Majdan i Agnieszka Woźniak-Starak). Czarne sukienki z koronkami kosztowały odpowiednio 1730 zł i 1495 zł.

Miłość do prestiżowych akcesoriów

Magdalena Ogórek, jak na fashionistkę przystało, lubi ubrania i akcesoria popularnych lub kultowych marek, których ceny nierzadko przekraczają kilka tysięcy złotych. O jej torebce Louis Vuitton, którą pokazała na prezentacji jesiennej ramówki TVP było głośno! Błękitny model z limitowanej kolekcji Speedy większość okrzyknęła kiczowatym, choć jego cena zwala z nóg – ponad 10 tysięcy złotych! Jednak Magdalenie Ogórek chyba bardzo przypadł do gustu, bo chętnie pozowała z nim do zdjęć. Dziennikarka nie gardzi też innymi domami mody: w swojej garderobie ma choćby torebki Prady i Gucci.

Ubrania  i dodatki w stylu Magdaleny Ogórek:

Fot.: ONS

Napisz do autora: justyna.majerska@allani.pl

Wielbicielka mody, nie tylko współczesnej, ale i dawnej. Wolny czas najchętniej spędza przy maszynie do szycia, dzięki której urzeczywistnia swoje kostiumowe projekty. Lubi rowerowe wycieczki, literaturę historyczną i gorącą czekoladę.