Kategorie

miley cyrus i jej nowy styl

Metamorfoza Miley Cyrus

W show businessie jest obecna od ponad 10 lat i ciągle wzbudza kontrowersje Miley Cyrus zdążyła zaliczyć wiele spektakularnych wzlotów i upadków. Ostatnio całkowicie zmieniła swój styl. Chcesz wiedzieć jak teraz wygląda? Zobacz jej przemianę!

Nastoletnia gwiazdka Disneya

Kariera Miley Cyrus na dobre rozpoczęła się wraz z występem w serialu Hannah Montana w 2006 r. Przez 5 lat aktorka i piosenkarka była kojarzona z produkcją Disney’a , co też odzwierciedlał jej styl. Miley miała być idolką nastolatek: wiecznie uśmiechniętą, nieco zakręconą, choć jednocześnie unikającą skandali i dobrze wychowaną dziewczyną. Najczęściej pojawiała się w kolorowych i dziewczęcych stylizacjach. Kowbojki, kolorowe T-shirty, kwieciste sukienki i błyszczące tuniki były znakiem rozpoznawczym nastoletniej gwiazdy.

Diwa na czerwonym dywanie

Wraz z rosnącą popularnością, Miley Cyrus zaczęła być częstym gościem na muzycznym i filmowych imprezach. Od 2008 r. stopniowo starała się zmienić swój wizerunek na bardziej dojrzały, czego dowodem były jej oscarowe kreacje. Na czerwonym dywanie gwiazda najczęściej pozowała w sukniach w stylu glamour: długie kreacje w pastelowych kolorach obfitowały w złote wykończenia, falbany i błyszczące aplikacje.

Miley Cyrus: buntowniczka i skandalistka

W 2013 r. Miley Cyrus na dobre zerwała z wizerunkiem grzecznej dziewczynki. Gwiazda mocno schudła i drastycznie zmieniła swój wygląd: obcięła włosy, zafarbowała je na jasny blond, a na jej ciele zaczęło pojawiać się coraz więcej tatuaży. Piosenkarka wymieniła także zawartość swojej szafy: od tej pory zagościły tam krótkie topy, potargane szorty, kabaretki, transparentne bluzki, kolorowe legginsy, puchate futra i kuse kombinezony. Miley zaczęła szokować nie tylko swoim wyglądem, ale również zachowaniem i wypowiedziami  praktycznie każdy jej koncert był głośno komentowany w mediach.

Powrót do normalności

W 2016 r. Miley Cyrus zniknęła z show businessu i rozpoczęła walkę z uzależnieniem od narkotyków. W maju tego roku zaprezentowała się w zupełnie nowej odsłonie. Utrzymana w sielskim klimacie sesja dla magazynu Billboard pokazała nowe oblicze gwiazdy: dłuższe włosy, delikatny makijaż i zwiewne sukienki wywarły pozytywne wrażenie na jej fanach. Obecnie piosenkarka mocno inspiruje się stylem country: często pojawia się w jeansowym kompletach, szortach czy bluzkach z bufiastymi rękawami, a jej stałymi dodatkami są kowbojki i kapelusz z szerokim rondem.  Styl „dziewczyny z sąsiedztwa” z pewnością jest powiązany z jej dzieciństwem — gwiazda dorastała przecież na ogromnej farmie. Czy Miley długo pozostanie wierna „normalnemu” wizerunkowi? Zapewne wkrótce się o tym przekonamy.

Fot.: Eastnews, Shutterstock

Napisz do autora: justyna.majerska@allani.pl

Wielbicielka mody, nie tylko współczesnej, ale i dawnej. Wolny czas najchętniej spędza przy maszynie do szycia, dzięki której urzeczywistnia swoje kostiumowe projekty. Lubi rowerowe wycieczki, literaturę historyczną i gorącą czekoladę.