Kategorie

Kristina Pimenova najmłodsza modelka najpiękniejsze dziecko rosjanka

Poznaj najpiękniejszą dziewczynkę na świecie

Ma piękne długie blond włosy, błyskotliwe, niebieskie oczy i niespełna 10 lat. Kristina Pimenova – dziewczynka, która została okrzyknięta najpiękniejszym dzieckiem na świecie i jedną z najmłodszych, profesjonalnych modelek ze sporym doświadczeniem, jak na tak młody wiek. 

Świat mody uwielbia kontrowersje. Przyznajcie, że 10-letnia supermodelka wzbudza temat do dyskusji. Czy mała dziewczynka powinna zmagać się z tak bezpruderyjnym i brutalnym światem modelingu?

Kristina Pimenova – najmłodsza modelka świata

 

Jej kariera rozpoczęła się od profesjonalnej sesji zdjęciowej w wieku 3 lat, na którą zaprowadziła ją mama, Glikerija Pimenova, była modelka. Zdjęcia zachwyciły branżę mody i sprawiły, że dziewczynka już w wieku 4 lat otrzymała wiele propozycji współpracy, o których marzą wszystkie pretendentki, aspirujące o miano profesjonalnej modelki.

Kampanie Kristiny Pimenovej

Lista kampanii, pokazów i okładek „zrobionych” przez Kristinę ciągle się powiększa. Jednak już teraz jej portfolio robi wrażenie. Dziewczynka ma na koncie wielokrotne współprace z Armani Junior, Roberto Cavalli Junior, Benetton oraz DsQuared2. Jej twarz aniołka pojawiła się również w Vogue! Zobaczcie poniżej kampanię realizowaną z jej udziałem.

[su_youtube url=”https://youtu.be/yFHKJQND_98″]

Najmłodsza modelka w Los Angeles

Obecnie dziewczynka jest w trakcie przeprowadzki ze swojej rodzinnej Moskwy do mekki showbiznesu – Los Angeles, gdzie ma podpisać aż dwa profesjonalne kontrakty z agencjami modelek LA Models i New York Models. Czy tę dziewczynkę o twarzy aniołka czeka niesamowita kariera w branży modelingu? Znawcy spekulują, że popularnością przebije nawet Kate Moss, zgadzacie się?

Fot.: Instagram, Youtube

Napisz do autora: anna.brotoj@allani.pl

Redaktorka z zamiłowania, psycholog z wykształcenia. Fanka niezależności - dlatego dodatkowo rozwijam również swoją działalność. Marzę, aby doba była elastyczna, a noc dłuższa. Mimo wielu obowiązków, zawsze znajdę czas na poszukiwanie najświeższych trendów! Co mnie relaksuje? Wieczory przy PlayStation lub dobrym filmie.