Kategorie

Spędź weekend w domu

Nie masz planów na weekend? Spędź go w domu!

Jeśli do tej pory miałaś wyrzuty sumienia, że Twoje plany na weekend ograniczają się do zostania w domu, tym razem Cię rozgrzeszamy. Weekend w domu może być równie inspirujący i produktywny! Zastanawiasz się, jak to możliwe? Przeczytaj nasz artykuł i wypróbuj sprawdzone sposoby…

Nadrób swoje zaległości

Weekend to jedyna taka chwila w tygodniu, kiedy wreszcie możemy odetchnąć od natłoku codziennych obowiązków i mieć chwilę dla siebie. To również idealny moment do tego, byś nadrobiła zaległości związane z dodatkową pracą, nieprzeczytaną książką lub nowym filmem, który tak bardzo chciałaś obejrzeć. Zaparz sobie ulubioną kawę i spędź bezkarnie cały dzień w łóżku. Ktoś może pomyśleć, że leniuchowałaś, gdy znajomi świetnie bawili się na sobotniej imprezie. Ty jednak będziesz miała satysfakcję, że zrobiłaś coś produktywnego.

Swetry i skarpetki damskie idealne na dzień spędzony w domu:

 

Zostań dłużej w łóżku

Czy wiesz, że osoby śpiące krócej niż zalecane 7 godzin dziennie, żyją znacznie krócej? To najnowsze odkrycie naukowców, którzy przekonują, aby weekend potraktować również jako dobrą okazję do odespania stresującego tygodnia w pracy. Nie bójmy się więc poleniuchować te kilka godzin dłużej w łóżku, bo jak się okazuje, wyjdzie nam to tylko na dobre. Sobota i niedziela to dwa dni, kiedy wreszcie możemy zadbać przede wszystkim o siebie.

Eleganckie piżamy damskie:

Zrób coś dla siebie

Twoje plany na weekend mogą również obejmować domowe spa. Niech nikt ani nic w tym czasie Cię nie rozprasza. Wyciągnij ze swojej toaletki wszelkiego rodzaju maseczki, peelingi, kremy i kosmetyki, których już dawno chciałaś użyć, lecz nie miałaś ku temu okazji. Możesz nawet wypróbować makijaż dzienny, który wypatrzyłaś niedawno u ulubionej youtuberki. W weekend wszystko Ci wolno!

Urodowe hity – to musisz mieć!

Postaw na rozwój pasji

Czas wolny to również doskonała okazja do tego, by poświęcić chwilę na rozwój swoich pasji. Zwłaszcza jeśli są czasochłonne, np. malowanie obrazu, czytanie książek, czy gra na gitarze. Zawsze możesz też połączyć dwie przyjemne rzeczy na raz i zaprosić do wspólnego spędzania czasu swoich znajomych. Jesteśmy pewni, że o wiele bardziej ucieszą się z domowego wieczoru filmowego lub konkursu karaoke, niż kolejnej imprezy w popularnym klubie.

Dresy damskie idealne na leniuchowanie:

Fot. Shutterstock

Napisz do autora: sonia.ubik@allani.pl

Miłośniczka mody, estetyki lat 60. i niezliczonej ilości kawy. Na co dzień staram się godzić moje dwie największe pasje jakimi są moda i muzyka. Prowadzę bloga modowego, gdzie staram się przekonać innych, aby nauczyli się podążać za własnym stylem, nie ulegając przy tym wszystkim sezonowym trendom. W wolnych chwilach przygotowuję się do nagrania swojej pierwszej EPki, bo dwie pasje muszą iść u mnie w parze. :)