Kategorie

meghan markle

Niepokorna Meghan Markle znów złamała dworską tradycję!

Co wiemy na pewno o Meghan Markle? Że za nic ma sobie królewską etykietę. Potwierdzają to przede wszystkim stroje, które wybiera na oficjalne wyjścia – są one jej prywatną manifestacją niezależności (przynajmniej jeśli chodzi o garderobę). Nie wszystkim jednak podoba się taka niepokorna postawa przyszłej żony księcia Harry’ego. Czy tym razem nie obejdzie się bez królewskiej reprymendy?

Niepokorna Meghan Markle

Marzyłaś kiedyś, aby zostać księżną? To pragnienie już w maju spełni Meghan Markle. W dniu ślubu z Księciem Harrym nabierze wszystkich elitarnych przywilejów zarezerwowanych jedynie dla członków brytyjskiej monarchii, jednak tak wielkie wyróżnienie wiąże się również z wieloma wyrzeczeniami. Od tego momentu gwiazda serialu Suits będzie musiała żyć według dworskiej etykiety, a nad każdym jej działaniem będzie czuwał sztab wyszkolonych do tego osób. Wiąże się to nie tylko z zachowaniem podczas publicznych wystąpień, czy dezorganizacją jej obecnego życia, ale eksperci zaglądną również do jej garderoby. Czy Meghan Markle pogodzi się z utratą autonomii we własnym stylu? Coś czujemy, że akurat z tego trudno jej będzie zrezygnować.

Aktorka znana jest z gustownych, idealnie dopasowanych kreacji, które podkreślają jej kobiecość. Jej styl inspiruje kobiety na całym świecie, szczególnie teraz, gdy jej osoba jest na medialnym świeczniku. Jednak wraz z decyzją o zaślubinach księcia, Meghan musi pogodzić się z utratą własnej niezależności. Mimo to ciągle słyszymy, że przyszła członkini brytyjskiej monarchii „uciera nosa” ekspertom od dworskiego dress code’u i szokuje stylizacją, która łamie wszelkie normy. Tak było podczas oficjalnej gali Endeavour Fund Awards w Londynie, na której obowiązywał  tzw. black tie. Co to oznacza? Taka wzmianka na zaproszeniu obliguje mężczyzn do założenia eleganckiego smokingu, a panie powinny wystąpić w czarnych, wieczorowych sukniach. Jak widać, Meghan Markle zasady ma sobie za nic i w przypadku również tej okazji postanowiła przemycić odrobinę własnej niezależności. W imię tego założyła czarny garnitur wartości blisko 6 tys. złotych , projektu Alexandra McQueena, który zestawiła z białą koszulą wzbogaconą kobiecą kokardą. Ten szykowny zestaw wzbogaciła czarnymi, klasycznymi pantofelkami na obcasie, oraz minimalistyczną kopertówką. Miłośnicy mody są zachwyceni, a specjaliści od dworskiej etykiety rwą sobie włosy z głowy i zastanawiają się, jak ujarzmić niepokorną Meghan Markle.

Stwórz stylizację inspirowaną zestawem Meghan Markle:

Fot.: EastNews

Napisz do autora: anna.brotoj@allani.pl

Redaktorka z zamiłowania, psycholog z wykształcenia. Fanka niezależności - dlatego dodatkowo rozwijam również swoją działalność. Marzę, aby doba była elastyczna, a noc dłuższa. Mimo wielu obowiązków, zawsze znajdę czas na poszukiwanie najświeższych trendów! Co mnie relaksuje? Wieczory przy PlayStation lub dobrym filmie.