Kategorie

  • Allani
  • /
  • Redakcja poleca
  • /
  • Niedaleko pada jabłko od jabłoni, czyli (nie)zwykła sesja blogerki i jej córek

Niedaleko pada jabłko od jabłoni, czyli (nie)zwykła sesja blogerki i jej córek

Ubrałybyście się ze swoją pociechą w te same stylizacje? Jeśli jesteście do tego sceptycznie nastawione, to po zobaczeniu tych zdjęć z pewnością zmienicie zdanie! Przed Wami urokliwa, wspólna sesja Dominique i jej dwóch córek, na której można podziwiać nie tylko modowe stylizacje, ale i więź, jaka ich łączy. Zobaczcie!

Dominique jest brytyjską blogerką instagramową oraz life’stylową. Pewnego dnia zamieściła na swoich kontach społecznościowych zdjęcie, na którym widać ją i dwie córki: wtedy 10-letnią Amelię oraz 3-letnią Penny. Cała trójka miała wtedy na sobie podobne bluzki w paski oraz identyczne uczesanie. Zaraz potem zdjęcie zostało hitem w sieci i raz po razie zbierało coraz więcej lajków od obserwujących. To właśnie dało początek uroczej serii „All that is three” mamą, jej dwiema córkami oraz z tatą po drugiej stronie obiektywu.

Jaka mama, takie córki

Często zdarza się, że dziewczynki chcą naśladować swoje mamy, na przykład przez przymierzanie ciuchów lub biżuterii. Z kolei kobiety lubią, gdy ich pociechy chcą się do nich upodobnić i widzą w nich autorytet. Ubieranie się w te same stroje jest ciekawym pomysłem, który warto wykorzystać na specjalną okazję. Projekt Dominique i jej rodziny doskonale wpisuje się w tak bardzo cenną teraz prostotę i interesująco uchwyconą codzienność. Blogerka idealnie trafiła ze swoim pomysłem w obecnie trendy, które opanowały świat, takie jak „hygge”, uwielbiane przez Duńczyków oraz ideę odnajdywania szczęścia w drobnych przyjemnościach.

Najlepsza w tych zdjęciach jest ich autentyczność oraz pomysłowość, tak cenna w dzisiejszych czasach. W dobie popularnych zdjęć jedzenia, przepięknych widoków, wystylizowanych „instagramerek” z perfekcyjnym makijażem i stylizacjami zobaczymy tu natomiast fantastyczne stylizacje inspirowane poszczególnymi trendami z ubiegłych wieków, kultowymi filmami, bądź też codziennymi urokami rodzinnego życia. W dobie, kiedy nie wydaje nam się ono zbyt ciekawe i popularne, Brytyjka ewidentnie trafiła w pewną niszę zaangażowanych fanów – obserwuje ją ponad 342 tysiące osób!

Radość w prostocie

Projekt rozwinął się w ciekawy sposób. Na zdjęciach zobaczymy całą trójkę w podobnych pozach, z rożnymi akcesoriami i zabawną miną małej Penny. Proza życia, zawarta w poszczególnych zdjęciach, zachwyca i zachęca do zachowania balansu, by odkryć w  naszym życiu coś, co przynosi radość i sprawia, że jesteśmy szczęśliwi, a następnie uczynić z tego powtarzalny rytuał.

Fot.: Instagram

Napisz do autora: joanna.chabrzyk@allani.pl

Studia rozbudziły we mnie pasję do przegrzebywania otchłani Internetu i odnajdywania wartościowych informacji. Jestem zadeklarowaną minimalistką, która nie ulega krótkotrwałym trendom. Praca w Allani pozwala mi realizować się w dziale contentowym oraz rozwijać w dziedzinie mody. W wolnych chwilach zaczytuje się w blogach z pogranicza mody i nowych technologii. Staram się być na bieżąco ze wszystkimi nowinkami i wydarzeniami z branży fashion. W wolnych chwilach sięgam po literaturę drogi.