Kategorie

beyonce x tidal

Seksowna Beyoncé pozuje ze zwitkiem dolarów

Queen B wie, jak nosić się „na bogato”! Luksusowe stylizacje od najdroższych projektantów już nie wystarczą, teraz piosenkarka postanowiła podkreślić swoje zamiłowanie do produktów z najwyższej półki, dobierając do swojej kreacji puzderko imitujące obfity zwitek dolarów. Zobaczcie!

Beyoncé na Tidal x Brooklyn

Piosenkarka nigdy nie zawodzi swoimi kreacjami! Jej doskonałe wyczucie kobiecości sprawia, że wybiera sukienki, podkreślające jej imponujące walory. Popatrzcie tylko na kreację, którą wybrała na koncert charytatywny Tidal x Brooklyn – to kwintesencja zmysłowości! Beyoncé zdecydowała się założyć projekt Waltera Mendeza, specjalizującego się w seksownych ubraniach! Wybór padł na pięknie dopasowaną kreację maxi w kolorze butelkowej zieleni, która sprawiła, że gwiazda wyglądała jak milion dolarów! Jeśli już doszłyśmy do kwestii pieniędzy, zwróćcie uwagę na jej oryginalną torebkę…

Tak, to maleńkie zawiniątko to puzderko projektu Judith Leiber x Alexander Wang, imitujące obfity zwitek dolarów, który dodatkowo zdobi 10263 kamyczki Swarovskiego.  Wygląda na drogie? I takie jest! Koszt tego maleństwa to 6715 euro! Musicie jednak przyznać, że torebka jest niezwykle oryginalnym dodatkiem, na który miliarderka mogła sobie pozwolić. Oprócz dolarów w ręce, Beyoncé podkreśliła luksusowy charakter stylizacji sztucznym futerkiem w fioletowym kolorze, które pięknie komponowało się z zielenią na sukience. To ekscentryczne połączenie idealnie pasuje zarówno do kształtów (pociążowych!) piosenkarki, jak również jej charakteru. Zwieńczeniem dopracowanego zestawu jest niezwykle modny obecnie, szczególnie wśród gwiazd, wysoko spięty kucyk, stworzony z pofalowanych pukli oraz rzucające się w oczy złote kolczyki maxi.

My jesteśmy na TAK! A Wam jak podoba się ten luksusowy look? Napiszcie nam w komentarzu! 

 

Fot.: Instagram

Napisz do autora: anna.brotoj@allani.pl

Redaktorka z zamiłowania, psycholog z wykształcenia. Fanka niezależności - dlatego dodatkowo rozwijam również swoją działalność. Marzę, aby doba była elastyczna, a noc dłuższa. Mimo wielu obowiązków, zawsze znajdę czas na poszukiwanie najświeższych trendów! Co mnie relaksuje? Wieczory przy PlayStation lub dobrym filmie.