Kategorie

  • Allani
  • /
  • News
  • /
  • „Nowy rok, nowa ja”, czyli Klaudia Halejcio zmieniła fryzurę. Spora zmiana!

„Nowy rok, nowa ja”, czyli Klaudia Halejcio zmieniła fryzurę. Spora zmiana!

Wraz z nadejściem nowego roku Klaudia Halejcio postanowiła nieco odmienić swój wygląd. W takim wydaniu jeszcze jej nie widzieliśmy, jednak fani są podzieleni. Zobaczcie nowy image aktorki!

Dla wielu osób nowy rok to okazja do wprowadzenia zmian na lepsze. Klaudia Halejcio, aktorka znana z „Pierwszej miłości”, bardzo rzadko zmienia coś w swoim wyglądzie. Zawsze mogliśmy ją widywać w ulubionej fryzurze (czyli długich włosach), do której nas już przyzwyczaiła. Gwiazda chyba jednak znudziła się swoim lookiem i zdobyła się na odrobinę odwagi, przełamując schematy.

Klaudia Halejcio skróciła włosy

Można powiedzieć, że to dosyć odważny krok – są znacznie krótkie! Klaudia raczej nie należy do osób, które lubią eksperymentować z wyglądem. Nadejście 2018 roku sprawiło, że chyba poczuła zmianę i postawiła na odświeżenie swojego wizerunku. Efektem niezwykłej metamorfozy pochwaliła się z obserwatorami na swoim Instastory.

Klaudia rozpoznawalna jest dzięki długim i ciemnym włosom, tym razem postanowiła zaskoczyć swoich fanów. Teraz włosy gwiazdy „Pierwszej miłości” sięgają do ramion!  To niesamowite, ile może zmienić fryzura! Takie zmiany są niezastąpione i bardzo symboliczne. W końcu u fryzjera pozostawia się stare problemy i image. Czy nowa fryzura pasuje do niej? Przypomnijcie sobie wcześniejsze zdjęcia, gdy jeszcze miała długie włosy:

Takie transformacje uwielbiamy – Halejcio wyglądają młodziej, a jej włosy zdrowiej. Sądząc po euforii aktorki sądzimy, że to dobra zmiana. Tak trzymać! Jak widać drastyczne cięcia nie są takie złe. Co Wy powiecie na taka zmianę? Czy rzeczywiście warto decydować się na tak radykalne metamorfozy i czy nowa fryzura Klaudii Halejcio jest rzeczywiście na plus? Dajcie znać w komentarzach co sądzicie o tak krótkich włosach!

Kosmetyki, które poprawią kondycję Twoich włosów znajdziesz poniżej:

Fot.: Instagram 

Napisz do autora: joanna.chabrzyk@allani.pl

Studia rozbudziły we mnie pasję do przegrzebywania otchłani Internetu i odnajdywania wartościowych informacji. Jestem zadeklarowaną minimalistką, która nie ulega krótkotrwałym trendom. Praca w Allani pozwala mi realizować się w dziale contentowym oraz rozwijać w dziedzinie mody. W wolnych chwilach zaczytuje się w blogach z pogranicza mody i nowych technologii. Staram się być na bieżąco ze wszystkimi nowinkami i wydarzeniami z branży fashion. W wolnych chwilach sięgam po literaturę drogi.