Kategorie

  • Allani
  • /
  • Makijaż
  • /
  • Makijaż ust wart 26 tys. dolarów! Olśni Cię jego bogactwo!
najdroższy makijaż ust

Makijaż ust wart 26 tys. dolarów! Olśni Cię jego bogactwo!

Jeśli myślałaś, że szminka od Chanel to szczyt luksusu, to znaczy, że jeszcze nie widziałaś tego makijażu! Vlada Haggerty stworzyła arcydzieło na ustach, które mogłoby być łasym kąskiem dla lepkich złodziejskich rączek! Dlaczego? Jego wartość przewyższa 26 tys. dolarów. Zobacz, jak prezentuje się najdroższy makijaż na świecie.

Karnawał to dobry okres, żeby odrobinę zaszaleć ze swoim makijażem. Może intensywny kolor szminki, brokatowe zdobienia, albo połyskujące aplikacje nadające oryginalności? Wydaje Ci się to zbyt ekstrawaganckie? A co powiesz na… diamenty?

Vlada Haggerty – naczelna makijażystka ust

Jeśli szukasz inspiracji na wyjątkowy makijaż ust, to zajrzyj na instagramowy profil @vladamua – to kopalnia artystycznych perełek. Znajdziesz tu charakteryzacje ust, które śmiało można uznać dziełem sztuki! Ich autorką jest niezwykle uzdolniona wizażystka Vlada Haggerty, która dzięki swojej perfekcji i artystycznemu zmysłowi, została okrzyknięta „redaktor naczelną od stylizacji ust” marki Smashbox. Jej dzieła podziwiają setki tysięcy obserwatorów, a prace są inspiracją dla wizażystów na całym świecie. Największe uznanie i sławę przyniósł jej jednak jeden niezwykły makijaż, do którego stworzenia Vlada użyła aż 80 diamentów, mających łącznie 6,5 karatów! Zanim jednak przejdziesz niżej, aby zobaczyć ten najdroższy make-up, radzimy ubrać okulary przeciwsłoneczne, ponieważ jego blask i bogactwo może Cię oślepić 😉

Makijaż wart 26,5 tys. dolarów

Uwierzycie, że ten misternie wykonany makijaż jest wart 26,5 tys. dolarów!? To połączenie diamentów ze złotem i klasyczną czerwienią szminki, które wspólnie roztaczają aurę luksusu i bogactwa. Ta charakteryzacja powstała przy współpracy marki Smashbox oraz projektanta biżuterii Zoe Chicco. Imponujące, prawda? Oczywiście jest to jedynie tylko forma wizualna, sztuka, jaką żadna z nas nie przeniesie do realnego makijażu. Możemy jednak czerpać z niej inspirację!

Wizaż Vlady Haggerty utwierdza nas w przekonaniu, że czerwona szminka na ustach nigdy nie wyjdzie z mody! Klasyczny kolor spróbuj połączyć ze złotymi drobinkami, dzięki temu Twój makijaż ust nabierze nowej, kuszącej formy. Możesz również skusić się na metaliczne szminki, to kolejna urodowa nowość, która będzie wiodła prym wśród karnawałowych makijaży. Jeśli nie przepadasz za tak mocnymi akcentami na ustach, to nałóż na nie delikatny odcień szminki, a zaszalej z charakteryzacją oka – na powiekę zaaplikuj połyskujący cień w odcieniu ciepłego złota lub srebra, nawiązującego do zimnych diamentów.

Kosmetyki w wyjątkowych cenach znajdziesz poniżej: 

Fot.: Instagram @vladamua

Napisz do autora: anna.brotoj@allani.pl

Redaktorka z zamiłowania, psycholog z wykształcenia. Fanka niezależności - dlatego dodatkowo rozwijam również swoją działalność. Marzę, aby doba była elastyczna, a noc dłuższa. Mimo wielu obowiązków, zawsze znajdę czas na poszukiwanie najświeższych trendów! Co mnie relaksuje? Wieczory przy PlayStation lub dobrym filmie.