Kategorie

blogerki marzec 2018

O krok od wiosny, czyli pastelowe stylizacje blogerek

Pierwsze promyki słońca sprawiły, że choć jest jeszcze zimno, pastelowe stylizacje częściej widoczne są na ulicach. Jeśli poszukujesz nowych, świeżych inspiracji na wiosenne zestawy, przygotowaliśmy dwa looki naszych blogerek. Zagłosujcie na najlepszy zestaw!

Pomimo że za oknem wciąż mamy zimę, to jednak pewnym krokiem zmierzamy już w stronę wiosny. Początek marca na polskich blogach zwiastuje nowe trendy i kolorowe stylizacje. Kto lubi pastelowe barwy, z pewnością się ucieszy, bo w dzisiejszym zestawieniu wybraliśmy dwie dziewczęce stylizacje dziewczęcej Stylish Blog Story i miłośniczki  Bambi Boho. Który zestaw podbił Wasze serca?  Koniecznie zagłosujcie!

Stylizacja Stylish Blog Story

Więcej stylizacji znajdziesz na blogu>>>Stylish Blog Story<<<

Stylizacja Bambi Boho:

Więcej stylizacji znajdziesz na blogu>>>Bambi Boho<<<

↘ Zagłosuj ↙

[poll id=”265″]

Fot.: Zdjęcia stylizacji należą do blogerek: Stylish blog story, Bambi boho

Napisz do autora: joanna.chabrzyk@allani.pl

Studia rozbudziły we mnie pasję do przegrzebywania otchłani Internetu i odnajdywania wartościowych informacji. Jestem zadeklarowaną minimalistką, która nie ulega krótkotrwałym trendom. Praca w Allani pozwala mi realizować się w dziale contentowym oraz rozwijać w dziedzinie mody. W wolnych chwilach zaczytuje się w blogach z pogranicza mody i nowych technologii. Staram się być na bieżąco ze wszystkimi nowinkami i wydarzeniami z branży fashion. W wolnych chwilach sięgam po literaturę drogi.

4 komentarze