Kategorie

selena gomez i kylie jenner

One już tak nie wyglądają!

Gwiazdy kochają metamorfozy, a my uwielbiamy śledzić ich ciągłe eksperymenty z wizerunkiem! Tym razem wielkie zmiany zaszły u Seleny Gomez i Kylie Jenner! Trzeba przyznać, że obydwie wyglądają naprawdę gorąco!

Metamorfoza Seleny Gomez

Ostatnio coraz częściej słyszymy o Selenie Gomez, czy to za sprawą burzliwego romansu z The Weeknd, czy też rzekomych kłótni z jego byłą partnerką – Bellą Hadid. Plotki jeszcze nie ucichły, a Selena serwuje nam nową dawkę powodów do dyskusji, głównie z powodu jej nowego wizerunku. Makijażysta gwiazd Hung Vanngo udostępnił na swoim profilu zdjęcie Seleny w nowej fryzurze – dłuższym bobie o dużej objętości i surferskich, potarganych falach. Stylista dodał pod zdjęciem tajemniczy hashtag #secretproject, który jeszcze bardziej pobudza do plotek na temat nowego wizerunku wokalistki. Jak Wam się podoba taka zmiana? Według nas Selena wygląda niesamowicie HOT!

Nowa fryzura Kylie Jenner

Kylie ma dopiero 19 lat, a już przyzwyczaiła nas do swoich upodobań do zmiany wizerunku. Członkinię klanu Kardashian mogliśmy już zobaczyć w niebieskich, różowych, długich, krótkich, prostych, kręconych włosach… i można by było jeszcze tak długo wymieniać. Kylie tym razem, podobnie jak Selena, postawiła na fryzurę w stylu bob w kolorze platynowego blondu. Jest to bardzo duża zmiana, ponieważ jeszcze niedawno celebrytka nosiła długie, czarne pukle kręconych włosów. Kylie, jak to na królową Instagrama przystało, szybko pochwaliła się swoją metamorfozą na swoim koncie, gdzie zebrała tysiące komentarzy kompletujących jej nowy wygląd. Ciekawe jesteśmy, jakim wizerunkiem jeszcze zaskoczy nas Kylie!

Podobają Ci się nowe fryzury tych gwiazd? Zagłosuj, która według Ciebie jest lepsza!

[poll id=”13″]

Napisz do autora: anna.brotoj@allani.pl

Redaktorka z zamiłowania, psycholog z wykształcenia. Fanka niezależności - dlatego dodatkowo rozwijam również swoją działalność. Marzę, aby doba była elastyczna, a noc dłuższa. Mimo wielu obowiązków, zawsze znajdę czas na poszukiwanie najświeższych trendów! Co mnie relaksuje? Wieczory przy PlayStation lub dobrym filmie.