Kategorie

Pokaz Dolce Gabbana jesień zima 2015 ozdobna opaska do włosów

Sylwestrowy dodatek, który musisz mieć!

Ten dodatek miała na sobie Gigi Hadid podczas jednego z jesiennych pokazów mody. To właśnie on będzie sylwestrowym hitem tego roku. Ozdobna opaska do włosów – o niej mowa!

Ozdobna opaska do włosów była głównym dodatkiem na pokazie D&G i od razu zrobiło się o niej głośno. Kryształki, perełki i aplikacje zdobiące nonszalanckie, lekko rozchwiane upięcia, urzekają dziewczęcym urokiem. Opaska to oryginalny dodatek, który doda każdej sylwestrowej stylizacji blasku i pomoże Ci w łatwy sposób wystylizować fryzurę. Poczuj się jak księżniczka na balu wybierając model dla siebie.

Biżuteria na Sylwestra

Do jednej z powyższych przykładowych opasek inspirowanych D&G, z powodzeniem możesz dobrać fantazyjną biżuterię. W tym sezonie liczy się błysk i maksymalny efekt zatem stawiamy na bogato zdobione, duże naszyjniki i długie, wiszące kolczyki z kryształów.

 

Fot.: ImaxTree

Napisz do autora: klaudia.idzikowska@allani.pl

Nowe technologie, rozwój social mediów i zamiłowanie do mody pozwoliło mi realizować się w Allani. Godzenie studiów psychologicznych, pracy i własnej działalności zdecydowanie rozwinęło u mnie wielozadaniowość. Ciężko oderwać mnie od Instagrama, ale dla przyjaciół, rodziny i spontanicznych podróży od razu się wyloguje!