Kategorie

  • Allani
  • /
  • News
  • /
  • Poznaj najpiękniejszą albinoskę świata!
albinoska

Poznaj najpiękniejszą albinoskę świata!

Piękno emanujące magią, wynikające z niezwykle rzadkiej choroby. Poznaj niezwykłej urody albinoskę Anastaye Zhidkovą, której kariera w modelingu rozkwita w niezwykłym tempie, a najlepsi fotografowie z całego świata marzą o jej zdjęciu w swoim portfolio.

Anastasya Zhidkova – „Królowa elfów”

Alabastrowa skóra, niebotycznie długie białe rzęsy oraz włosy w kolorze lnu – brzmi jak opis księżniczki z „krainy lodu”, faktycznie jednak są to cechy najpiękniejszej albinoski na świecie, Anastasii Zhidkovej. Rosjanka urodziła się z niezwykle rzadką przypadłością, występującą średnio u 1 : 15 000 osób, co czyni jej urodę niezwykle oryginalną. Jej piękno szybko stało się inspiracją dla fotografów z całego świata, a agencje modelek marzyły żeby z nią współpracować. Największe zainteresowanie wzbudziła jednak na azjatyckim rynku fashion, gdzie zyskała sobie ogromną popularność.

今日から二番

Post udostępniony przez KIMI (@kiker_chan)

Młoda Rosjanka nie zawsze jednak była fanką swojego odbicia w lustrze. Życie z bielactwem nie należy do najłatwiejszych. Ekstremalnie wrażliwe oczy i skóra narażona na poparzenia słoneczne to tylko niektóre objawy, z którymi musi zmagać się piękna Anastasya. Dodatkowo, odmienność jej urody często była powodem szykanowania, szczególnie w okresie dzieciństwa i nastoletniego życia. Przełomem w postrzeganiu własnej osoby stała się sesja zdjęciowa, w której Rosjanka odkryła swoje oryginalne piękno. Zdjęcia jeszcze bardziej uwydatniły jej nietuzinkowość i podkreśliły najpiękniejsze cechy, dzięki czemu dziewczyna pokochała siebie. Wraz z akceptacją własnej urody, przyszła również pewność siebie, która rozwijała się wraz z kolejnymi udanymi sesjami zdjęciowymi, m.in do magazynu Elle i Vogue. Trzeba przyznać, że kampanie z jej udziałem emanują niewytłumaczalną magią i przywodzą na myśl baśniowe postacie. To właśnie z tego powodu Nastya Zhidkova została okrzyknięta rosyjską „Królową Elfów„!

Ubierz się w stylu Nasty Zhidkovej

 

Fot.: Instagram @kiker_chan

Napisz do autora: anna.brotoj@allani.pl

Redaktorka z zamiłowania, psycholog z wykształcenia. Fanka niezależności - dlatego dodatkowo rozwijam również swoją działalność. Marzę, aby doba była elastyczna, a noc dłuższa. Mimo wielu obowiązków, zawsze znajdę czas na poszukiwanie najświeższych trendów! Co mnie relaksuje? Wieczory przy PlayStation lub dobrym filmie.