Kategorie

Ciemno zielony kolor szmaragdowy w modzie

Szmaragdowa moda!

Elegancki, intrygujący, zmysłowy, stworzony do jesienno-zimowych kolekcji – kolor szmaragdowy. Intensywny, ciemny odcień zieleni robi konkurencję marsali. Jeśli jesteś brunetką, pokochacie się ze wzajemnością.

Kolor szmaragdowy na wybiegu

Ciemny szmaragd oczaruje Cię dodając Twojej stylizacji nutki tajemniczości. To kolor bardzo elegancki i wyrafinowany, który wymaga specjalnej oprawy. Podobnie jak kamień, od którego wziął swoją nazwę, występuje w różnych odcieniach, od zieleni, przez turkus i granat. Świetnie komponuje się w połączeniu z kruczą czernią i szlachetnym złotem, w postaci biżuterii maxi.  Jest to topowy kolor więc nie mogło zabraknąć go u naszych modowych mentorów.

Szmaragd jest wprost stworzony do wieczorowych stylizacji! Sukienka w tym kolorze zagwarantuje Ci, że wszystkie spojrzenia skoncentrują się na Tobie. Spójrz tylko na kreacje od Dolce&Gabbana, czy Balmain dla H&M. Dla uzyskania maksymalnego efektu postaw na cekini, hafty, obszerną, złotą biżuterię lub dodatki w podobnym odcieniu.

 

Obowiązkowy dodatek w szmaragdowym kolorze

Zaszalej z dodatkami! Szmaragdową torebkę zapragniesz mieć tej jesieni, będzie pasować do beżowego, czarnego a nawet bordowego płaszcza. Jesteśmy przekonani, że stanie się Twoim ulubionym dodatkiem.

Kolor szmaragdowy – street style

 

Fot.: Imaxtree

Napisz do autora: klaudia.idzikowska@allani.pl

Nowe technologie, rozwój social mediów i zamiłowanie do mody pozwoliło mi realizować się w Allani. Godzenie studiów psychologicznych, pracy i własnej działalności zdecydowanie rozwinęło u mnie wielozadaniowość. Ciężko oderwać mnie od Instagrama, ale dla przyjaciół, rodziny i spontanicznych podróży od razu się wyloguje!